Įvairūs

Simonas Rimašauskas tapo penktuoju „Deloitte“ partneriu Lietuvoje

Nuo š.m. birželio mėn. tarptautinės audito ir verslo konsultacijų įmonės „Deloitte“ atestuotas Lietuvos auditorius Simonas Rimašauskas tapo penktuoju partneriu Lietuvoje.

Simonas Rimašauskas per daugiau nei penkiolika profesinės veiklos metų yra sukaupęs vertingos patirties teikiant audito, užtikrinimo bei konsultacines paslaugas listinguojamoms, privačioms ir viešojo sektoriaus įmonėms, vykdančioms veiklą įvairiose ūkio šakose. Simonas yra profesinės praktikos direktorius, atsakingas už audito kokybės sistemos gerinimą Baltijos šalyse. Būdamas Lietuvos auditorių rūmų Audito komiteto nariu, Simonas dalyvauja auditorių rūmų veikloje ir prisideda prie auditoriaus profesijos prestižo didinimo bei audito kokybės gerinimo.

„Visų kolegų vardu nuoširdžiai sveikinu Simoną su šiuo svarbiu profesiniu pasiekimu. „Deloitte“ yra įsipareigojusi siekti profesionalumo, audito kokybės ir būti audito profesijos lydere. Todėl Simono tapimas audito partneriu sustiprins Deloitte pozicijas siekti šių tikslų“, – teigia Saulius Bakas, „Deloitte“ biuro Lietuvoje vadovaujantysis partneris. „Labai džiaugiuosi išaugusia ir sustiprėjusia „Deloitte“ partnerių komanda Lietuvoje ir linkiu Simonui kuo didžiausios sėkmės“, – priduria p. Bakas.

S. Rimašauskas yra atestuotas Lietuvos auditorius, įgijęs vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį Vilniaus universitete bei sėkmingai baigęs Baltijos vadybos instituto tarptautinių studijų programą vadovams (BMI EMBA).

Apie Deloitte

„Deloitte“ yra vadinamos „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovė, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią „Deloitte Touche Tohmatsu Limited“ struktūrą galite rasti www.deloitte.lt.

„Deloitte“ teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis „Deloitte“ įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Daugiau nei 286 000 „Deloitte“ darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

Pranešimą paskelbė: Lina Pradkelienė, Deloitte Lietuva, UAB