IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Verslas

SEO paslaugos: rinktis mėgėją ar profesionalų specialistą?

seo paslaugosKokybiškos SEO paslaugos turėtų būti pagrindinis kriterijus renkantis specialistą, kuris atliktų jūsų internetinio projekto optimizaciją. Didžiulė klaida būtų rinktis mėgėją, kuris siekia tik greitų rezultatų ir visuomet naudoja tokius metodus, kurių anot paieškos sistemų, naudoti negalima. Kokybiškos SEO paslaugos kainuoja daugiau, o tie darbai, kurie atliekami mėgėjų, dažniausiai kainuoja gerokai pigiau ir tai priverčia klientus susimąstyti ką rinktis būtų geriausia. Jeigu norite ramybės ir tuo pačiu išvengti nuobaudų ateityje, tai tada turėtumėte negailėti investuoti pinigus į kokybiškas SEO paslaugas – jos nesukels jokių problemų ateityje.

Ir kuo pasižymi mėgėjų teikiamos paslaugos? Pirmiausia, reikėtų įvardinti tai, kad mėgėjai dažniausiai dirba nesąžiningai ir nelegaliai. Jie veiklų kartais ir neregistruojama, o darbų metu jie naudoja tokius metodus, kuriuos paieškos sistemos draudžia. Draudžiami metodai – nuorodų rinkimas, pirkimas ar nuorodų spamas kitų svetainių komentarų skiltyse. Tokie metodai mėgėjams padeda greičiau iškelti interneto svetainę be didesnių kaštų. Bet, jeigu jūs naudojatės profesionalo paslaugomis, tai visi darbai atliekami laikantis standartų ir nepažeidinėjant taisyklių. Kaip tai vyksta? Profesionalai dažniausiai patys imasi marketingo strategijos, bet prieš tai jie svetainę pritaiko pagal reikalavimus. Kai svetainė sutvarkoma, tada prasideda išorinis optimizavimas.

Išorinio optimizavimo metu profesionalus SEO specialistas dalinasi įrašų nuorodomis socialiniuose tinkluose, kitose svetainėse ir t.t. Jis nerenka atgalinių nuorodų jokiuose komentaruose. Jo darbas yra užtikrinti, kad visa optimizacija būtų tokia, kuri atitinka taikyles. Profesionalų atliekamos SEO paslaugos dėl to ir yra brangesnės, nes kokybiškam darbui reikia ir resursų, kurie, žinoma, kainuoja nemažai.

Profesionalias SEO paslaugas turėtų rinktis kiekvienas, kuris galvoja apie ateities perspektyvas. Visi optimizacijos darbai atliekami pagal tam tikrą grafiką, neskubant, nes skubėjimas visuomet duoda neigiamus rezultatus. Būtent todėl profesionalių SEO specialistų atliekama optimizacija pirmuosius vaisius duoda tik po kelių mėnesių. Aišku, didelę įtaką daro ir svetainės konkurencingumo lygis – kuo jis didesnis, tuo daugiau laiko gali prireikti kol svetainė kils paieškos sistemų rezultatuose.

Dėl šventos ramybės visuomet rekomenduojama išleisti keliais eurais daugiau užsisakant paslaugas iš profesionalų, o ne mėgėjų.