Įvairūs

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pranešimas: „Pasiekėme kompromisą, dabar svarbu jį sklandžiai įgyvendinti“

2020 m. balandžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, vertindamas premjero Sauliaus Skvernelio šiandien Seime pakartotą įsipareigojimą, kad bus padidinti atlyginimai visiems, o ne tik infekciniuose židiniuose dirbantiems, medicinos darbuotojams, sveikina ir palaiko šią pasikeitusių Vyriausybės poziciją, kurios nuo pat pradžių siekė ir opozicinės frakcijos.

„Džiaugiamės ir sveikiname, kad valdantieji išgirdo mūsų principinį reikalavimą ir buvo pasiektas kompromisas. Tikimės, kad jo realizavimas bus nuoširdus ir pasieks rezultatą. Aktyviai stebėsime, ar atlyginimų pakėlimas pasiekia visus medicinos darbuotojus (nuo gydytojų ir slaugytojų, rezidentų, paramedikų bei ligoninių valytojų) ir kaip veikia praktikoje papildomas premjero patikinimas, kad visi medicinos darbuotojai, dirbantys infekcijų židiniuose, galės pretenduoti ir į didinamus priedus“, – teigė Seimo narys Gabrielius Landsbergis.

Pasak G. Landsbergio, taip pat būtina neatidėliojant pakeisti Medicinos praktikos įstatymą, kad į horizontalųjį atlyginimų padidinimą būtų įtraukti ir medikai rezidentai.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija