Įvairūs

Kaip kalėdiniu laikotarpiu dirbs „Maxima“? Sužinokite jau dabar

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ skelbia, koks bus darbo laikas šventiniu Kalėdų laikotarpiu. Parduotuvės pirmąją šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją – ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją – nedirbs. Kūčių vakarą, gruodžio 26-ąją ir 31-ąją „Maxima“ parduotuvių darbo laikas bus sutrumpintas.

„Gyvename išties nepaprastu metu: kai aplinkybės verčia mus elgtis ne taip, kaip buvome įpratę, kai reikia sprendimus priimti labai greitai ne dėl to, kad būtum pirmas, bet todėl, kad tai svarbu savo ir aplinkinių sveikatai, saugumui. Netrukus švęsime antrąsias Kalėdas, kurias vis dar ribos besitęsianti pandemija. Linkime savo darbuotojams per šventines išeigines dienas pailsėti, o visą savo dėmesį ir šilumą skirti artimiesiems. Sutrumpintos darbo valandos švenčių laikotarpiu nustatytos įvertinus darbuotojų poreikius ir pirkėjų srautus. Atkreipiame klientų dėmesį, kad prieš didžiąsias šventes galima apsipirkti lengvai ir patogiai – iš anksto. Atsižvelgiant į savo mėgstamiausios parduotuvės darbo laiką, šventinius apsipirkimus paprasta susiplanuoti jau dabar“, – teigia „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Per Kūčias, gruodžio 24-ąją, visos lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės dirbs iki 19 valandos, pirmąją šv. Kalėdų dieną – nedirbs. Gruodžio 26-ąją „Maximos“ parduotuvių durys bus atvertos nuo 9 valandos ir dirbs iki įprasto uždarymo laiko, o Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, dirbs iki 21 valandos.

„Neslopstant COVID-19 pandemijai mūsų darbuotojai nuolat susiduria su papildomais iššūkiais, todėl norime, kad jie turėtų daugiau laiko poilsiui. Ateinančių 2022 metų sausio 1 diena visose „Maximose“ bus poilsio diena – parduotuvės nedirbs. Ar tai taps tradicija, parodys ateitis ir situacija pandemijai pasibaigus“, – atkreipia dėmesį J. Bivainytė.

Ji primena, kad lankantis parduotuvėse būtina laikytis visų saugumo priemonių, tinkamai dėvėti medicinines kaukes, naudotis prekybos salėse esančiomis dezinfekcijos priemonėmis ir pirštinėmis, išlaikyti saugų atstumą nuo kitų lankytojų.

Susipažinti su „Maxima“ parduotuvių darbo laikais galima – https://www.maxima.lt/parduotuves.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Kaip kalėdiniu laikotarpiu dirbs „Maxima“? Sužinokite jau dabar