Įvairūs

Seimo nario Virgilijaus Aleknos pranešimas: „Tęsiasi V. Aleknos aukcionas Ukrainos kovotojams remti – laimėtojas pelnys trofėjinį diską“

2023 m. rugpjūčio 25 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Iki sekmadienio 15 val. tęsiasi Seimo nario liberalo, olimpinio čempiono pradėtas aukcionas Ukrainos kovotojams paremti. Šiuo metu į paramos fondą didžiausia pervesta suma siekia 500 eurų. Diską su Virgilijaus Aleknos ir jo sūnaus atleto Mykolo parašais laimės tas, kuris VšĮ „Maži, bet stiprūs“ skirs didžiausią sumą.

Pasak V. Aleknos, aukciono tikslas yra padėti vienai iš brigadų, kuriai lietuviai nuolat teikia paramą. Ši brigada dalyvavo išvaduojant Kyjivo, Charkivo ir Sumų regionus nuo okupantų ir mūšiuose Bachmute. „Visi aukciono metu surinkti pinigai bus skirti dronams ir termovizoriams Ukrainos gynėjams nupirkti, kurių poreikis vis dar labai didelis“, – pasakoja parlamentaras.

Trofėjinį diską su savo ir sūnaus parašais, geriausiais karjeros rezultatais, Ukrainos vėliava su kovo lauke kovojančių karių parašais V. Alekna padovanos tam fiziniam arba juridiniam asmeniui, kuris šiai iniciatyvai paaukos didžiausią sumą.

Aukciono rekvizitai:

Banko sąskaita: LT177300010171474216

Bankas: Swedbank

Gavėjas: VšĮ Maži bet Stiprūs

Mokėjimo paskirtis: Diskas

Tarptautiniai mokėjimai galimi per PAYPAL: info@mazibetstiprus.lt 

Kai laimės Ukraina – laimės ir Lietuva! Pазом до перемоги! 

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija