Įvairūs

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimas: „Koaliciją saugosime, iš konservatorių tikimės dalykinio ryšio“

2023 m. gegužės 25 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija sieks išsaugoti dabartinę koaliciją ir jos veiksnumą, o su koalicijos partneriais Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD) tikisi išlaikyti dalykinius santykius.

Frakcijos seniūno Eugenijaus Gentvilo teigimu, liberalai laiko konservatorius ilgamečiais išbandytais partneriais ir toliau vertina juos kaip pagrindinius bendražygius dešiniosios pasaulėžiūros spektre. „Nors šiomis dienomis politinė suirutė pasiekė virimo temperatūrą, atskirkime pavienes personalijas nuo valdančiųjų partijų bendruomenių. Su Tėvynės sąjunga tebeturime darbingą koaliciją ir tikimės ją toliau išlaikyti“, – pabrėžia Seimo liberalų vadovas.

Jis atkreipia dėmesį, kad ketvirtadienį Seime sklandžiai priimta valstybės tarnybos reforma yra koalicijos darbingumo įrodymas.

Jeigu liepos mėnesį, kaip įspėjo konservatorių lyderiai, atsistatydintų dabartinė Vyriausybė, Liberalų sąjūdis pasisako už naujo ministrų kabineto scenarijų kartu su TS-LKD. „Nors konservatorių partijos pirmininko kaltinimai ir personalinis mobingas Seime uždegė ne vieną laužą, siekiame nesudeginti tiltų su pačia partija“, – sako E. Gentvilas.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija