Įvairūs

Seimo Ateities komitetas svarstys Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ pirmą pažangos kryptį – demokratinė kultūra ir valdysena

2023 m. rugsėjo 27 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Rugsėjo 29 d. 9 val. Seimo Ateities komitetas svarstys Valstybės pažangos strategijos „Lietuvos ateities vizija „Lietuva 2050“ pirmą pažangos kryptį – demokratinė kultūra ir valdysena.

Komitetas penktadienio posėdyje diskutuos, ar Lietuvos ateities vizijoje „Lietuva 2050“ tinkamai suformuluoti Lietuvos pilietinės bendruomenės raidos ir viešojo valdymo iššūkiai ir reikalingi pokyčiai, ar tinkamai atskleista strateginė ambicija „Piliečių kuriama demokratija: patikima, atvira, telkianti“.

Komiteto posėdyje dalyvaus ir pasisakys Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko patarėjas strateginio planavimo, viešojo administravimo, reformų ir pokyčių valdymo klausimais Darius Žeruolis, Nepriklausomybės Akto signataras, buvęs Ministras Pirmininkas Aleksandras Abišala, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Jean Monnet Chair profesorius Ramūnas Vilpišauskas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesoriai Vitalis Nakrošis ir Ainė Ramonaitė, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministrė Sigita Ščajevienė ir kiti dalyviai.

Ateities komiteto posėdžio darbotvarkę galima rasti čia.

Posėdis bus tiesiogiai transliuojamas Seimo svetainėje.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija