Mada

Ruošiamės vasarai – kokie rūbeliai tampa svarbiausiais?

maudymosi kostiumėlisKuo arčiau vasara, tuo mažiau lieka rūbelių ant kūno, jie tampa plonesni, lengvesni ir labiau permatomi. Tad po žiemos tvarkantis rūbų spintą ir slepiant  šiltus megztinius kitam sezonui derėtų įsisukti ir į apatinių drabužių lentyną. Pavasaris puikus metas ištuštinti lentyną, kurioje vietą užima seni apatiniai, be gailesčio išmesti išsitampiusias liemenėles, kelnaites, kojines, nebemadingus ir nublukusius maudymosi kostiumėlius  ir paskirti šią vietą naujiems, įstabiems rūbeliams. Tad šiandien pakalbėsime apie mažiausius rūbelius – apatinį trikotažą ir maudymosi kostiumėlius – drabužius, kurių pasiuvimui reikia kone mažiausiai medžiagos, tačiau tinkamai parinktas trikotažas suteikia daugiausiai pasitikėjimo savimi ir puikiai kuria vasarišką nuotaiką.

Maudymosi kostiumėliai yra labiausiai matomas ir apkalbamas vasaros aksesuaras. Nesvarbu ar gyvenate prie jūros, ar sostinėje, tačiau atostogas ir savaitgalius greičiausiai leidžiate prie vandens telkinio. O tai reiškia, jog reikia išsinerti iš viršutinių rūbų ir likti su maudymosi kostiumėliu. Moterims, kurios nėra patenkintos savo kūno formomis dažnai pirmos atostogų dienos yra stresinės su klausimu galvoje „o kaip aš atrodau?“. Šį klausimą lengva pamiršti, kuomet maudymosi kostiumėlis yra parenkamas pagal figūros formą. Moterys yra skirtingos, vienų figūros tipas yra „kriaušė“, kitų „smėlio laikrodis“, trečių „obuolys“  ir t.t.  Tad skirtingiems figūros tipams negali tikti tie patys rūbai. Todėl kartais reikėtų mados tendencijas palikti nuošalyje ir pirmenybę renkantis maudymosi kostiumėlį teikti jo modeliui , įvertinti ar jis tinka jūsų figūros tipui, ar jo spalva dera prie jūsų odos, plaukų ir akių spalvos. Tik tinkamai parinktas maudymosi kostiumėlis tampa moters dalimi.

Artėjant vasarai nederėtų pamiršti ir apatinio trikotažo. Vasaros metu jis tampa taip pat labiau pastebimas – persišviečia pro plonesnę palaidinę, petnešėlė išlenda pro berankovių marškinėlių kraštą ir pan. Tad svarstymus reikėtų palikti nuošalyje ir rinktis tai kas būtų jums priimtinas, patogus ir seksualus apatinis trikotažas. Toks, koks neverstų raudonuoti jei netyčia jo pasimatytų ar persimatytų daugiau nei reikia (pavyzdžiui , užklupus šiltam vasaros lietučiui). Vasarą  taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad vasarą būna karščiau, todėl reikėtų rinktis natūralaus pluošto audinius leidžiančius odai kvėpuoti.

Taigi, vasara ne už kalnų, ar jau pasiruošėte jai?