Įvairūs

Rugsėjo 1-osios pirkinių krepšelyje – ne tik gėlės, bet ir saldumynai

Kasmet populiariausia rugsėjo 1–osios preke tampa įvairios gėlės, tačiau šiemet pastebimos ir kitos tendencijos. Prekybos tinklo „Iki“ duomenimis, šventiniame pirkinių krepšelyje šiais metais kartu su gėlėmis atsidūrė ir įvairūs saldumynai, o itin daug dėmesio susilaukė saldainiai dėžutėse.

Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, teigia, kad palyginus rugpjūčio 31–rugsėjo 1 d. dienas su įprastu metų savaitgaliu, saldainių dėžutėse pardavimai prekybos tinkle „Iki“ išaugo net 60 proc.

„Artėjant įvairioms metų šventėms saldumynų pardavimai paprastai išauga, ne išimtis ir rugsėjo 1-oji. Tačiau šiais metais matėme itin ryškų pardavimų šuolį, nes žmonėms norėjosi šią dieną pasidaryti šventę. Mokslo metų pabaiga pavasarį buvo neįprasta – ilgą laiką mokslai vyko nuotoliniu būdu, buvo atsisakyta mokslo metų pabaigimo švenčių, tad į mokyklą šią rugsėjo 1-ąją, tikiu, visi grįžo su dideliu džiaugsmu. O kiekvienos šventės palydovas yra saldainių dėžutė ar šventinis tortas, todėl ir matėme šiomis dienomis išaugusią paklausą“, – sako V. Budrienė.

„Iki“ atstovės teigimu, rugpjūčio 31–rugsėjo 1 d. saldumynų pardavimai ūgtelėjo 20 proc. lyginant su įprastu metų savaitgaliu, o palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai – 11 proc. 

Paklausiausi šioje prekių kategorijoje buvo klasikiniai saldainiai dėžutėse – klasikinių saldainių ir saldainių su kremo įdaru rinkiniai.

„Iki“ pardavimų rezultatai rodo, kad rugsėjo 1-ają daugiau buvo nupirkta ir tortų.

„Patirtis rodo, kad per įvairias šventes išauga ir įvarių kepinių pardavimai, todėl iš anksto joms ruošiamės. Pirkėjams pasiūlome ne tik platų tortų ir pyragų asortimentą, bet ir pristatome specialiai šventėms sukurtų naujienų“, – sako V. Budrienė.

Pasak jo, šiemet populiariausi buvo specialiai Mokslo ir žinių dienai „Iki“ konditerių  iškepti tortai, papuošti užrašu „Su Rugsėjo 1–ąja!“ – jie išpirkti greičiausiai. Palyginus rugpjūčio 31–rugsėjo 1 d. laikotarpio pardavimus su paprastu savaitgaliu, tortų buvo nupirkta 1,5 karto daugiau, o lyginant su praėjusiais metais jų pardavimai išaugo 20 proc.  

Gėlių paklausa šiemet taip pat didėjo – jų parduota ketvirtadaliu daugiau nei pernai. Populiariausios gėlės, kaip ir kasmet, rugsėjo 1–ąją išliko kardeliai, rožės, gerberos.

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum”
Rugsėjo 1-osios pirkinių krepšelyje –  ne tik gėlės, bet ir saldumynai