Pirkiniai

Rimi akcijos padeda taupyti: kaip išmokti tinkamai apsipirkti?

RimiGyvenimas be keliavimo po parduotuves neįmanomas. Kiekvieną dieną mes užsukame ką nors nusipirkti ir natūralu, kad su krepšiais grįžtame namo. Paprasčiausiai kai namuose yra maisto produktus – žmogus jaučiasi kur kas tvirčiau, stabiliau. O ir RIMI akcijos padeda taupyti, tad įsigyti ko reikia gana mažomis kainomis.

Visgi, nuolatiniai apsipirkimai labai liūdina mūsų piniginę, tad natūralu, kad žmonės ieško būdų, kaip galima būtų sutaupyti. Norėdami Jums padėti pateikiame ir mes kelis paprastus patarimus, kurie leis per daug neišlaidauti ir džiaugtis palankiu piniginės turiniu.

  • Pirmiausia rekomenduojama visada susidaryti sąrašą maisto produktų, kurie Jums bus reikalingi. Paprasčiausiai daugelis galvoja, kad viską atsimins, o kai ateina į prekybos vietą – dėl prekių gausos pamiršta ir pačius pagrindinius daiktus dėl kurių užsuko į prekybos vietą. Taigi, sąrašas yra būtinas. Tam tikra prasme jis ir leidžia sutaupyti.
  • Tuo pačiu siūlome kuo dažniau su savimi pasiimti laikraštukus, kuriuos yra įvairios akcijos ir nuolaidos. Juos taip pat galima rasti internete. RIMI akcijos padeda taupyti ir sutaupyti, tačiau labai svarbu tas akcijas sekti, kadangi “pataikyti” ant reikalingos beveik neįmanoma.
  • Prekybos centre būkite limituotą laiko tarpą, kadangi kuo ilgiau būsite – tuo didesnė tikimybė, kad įsigysite tai, ko Jums net nereikia. Dažnas į prekybos centrą eina pasivaikščioti, praleisti laiko. Tokiu atveju ir prisiperka visko. Geriau eikite pasivaikščioti į parką – bus daugiau naudos.
  • Pasistenkite pirkti sistemingai ir prekybos centrą praeiti vieną kartą. Jeigu jau praėjote tam tiktą skyrių – negrįžkite atgal į jį. Dažniausiai toks besisukiojimas pirmyn ir atgal galiausiai veda link to, kad nusiperkate tai, ko Jums visai nereikia.
  • Pasiimkite ribotą grynų pinigų kiekį ir tai jus paskatinti skaičiuoti ir imti tik reikalingas prekes.

Paprasčiausios taisyklės gali padėti greitai ir pigiai įsigyti tik tai, ko Jums reikia. Toks kokybiškas pirkimas galiausiai eina per praktiką, tad nieko keisto, kad ne visada pavyksta pigiai išsisukti iš padėties.