Įvairūs

Renginyje „IKI Velomaratonas“ – ir Finansų ministerijos dviračių entuziastai

Rugpjūčio 21-ąją Vilniuje vyko didžiausias dviračių renginys Lietuvoje – „IKI Velomaratonas”.

Tryliktąjį kartą Vilniaus miestą išjudino didžiausias dviračių renginys Lietuvoje. Įvairaus amžiaus, įsitikinimų ar profesijų dviratininkai užplūdo Lietuvos sostinės gatves ir dalyvavo įspūdingame renginyje. Jau kelerius metus iš eilės Finansų ministerijos komanda dalyvauja Vilniuje organizuojamoje dviračių entuziastų šventėje, šiemet sulaukusioje daugiau nei 9 000 dalyvių iš visų Lietuvos miestų.

Kad tai tikra šventė ir gerų emocijų užtaisas patvirtina ir renginio dalyviai.

„Smagu, kad iniciatyva pasiteisino ir Finansų ministerijos darbuotojų komandos dalyvavimas tampa tradicija.“, – džiaugiasi kelintus metus iš eilės Finansų ministerijos komandą suburiantis Nerijus Gedeika.

„Velomaratone dalyvauju su šeima jau šeštus metus iš eilės, o prie Finansų ministerijos komandos prisijungiau kai praėjusiais metais pakalbino kolegos. Esu nusiteikęs su artimaisiais įveikti visą trasą bei dar daugiau, tai išties graži tradicija.“, – itin pozityviai nusiteikęs, olimpiniu principu dalyvaujantis Finansų ministerijos atstovas Aldas Beginskas.

Kad dviračių maratone vyrauja šventinės nuotaikos kolegai antrina ir Lina Plieniūtė: „Nusiteikimas išties puikus. Dalyvauju pirmus metus, esu nusiteikusi įveikti dešimt kilometrų, o jeigu aplinkybės bus palankios, galbūt pavyks įveikti ir dvidešimt kilometrų. Man tai iššūkis.“

Velomaratono renginys remiasi keturiomis vertybėmis – šeima, sveika gyvensena, ekologija, eismo saugumu. Jomis siekiama stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, formuojant naują ir išskirtinę tradiciją.

Pranešimą paskelbė: Laura Grondskė, LR Finansų ministerija