Reklaminiai stendai
Verslas

Reklaminių stendų nuoma

Reklaminiai stendaiNors internetas yra pasiekiamas vis didesnei daliai žmonių ir per jį gaunama labai daug informacijos, tuo pačiu ir reklamos, reklaminiai stendai iš gatvių nedingsta. Kodėl taip yra? Visų pirma, reikia žinoti, kad internetines reklamas mato vis mažiau žmonių – daug kas naudoja reklamos blokavimo programas ir reklamų tiesiog nemato. Taigi, ir potencialūs klientai gali nepamatyti jūsų reklamos. O štai reklaminio stendo juk neužblokuosi…

Todėl reklaminiai stendai vis dar išlieka labai populiarūs. Ypač – miestuose ir prie didžiųjų kelių. Reklaminius stendus galite pamatyti ir važiuodami iš Vilniaus į Klaipėdą, ir pačioje Klaipėdoje. Atkreipkite dėmesį – ką matote, kai vairuojate, kur krypsta jūsų dėmesys. Dauguma vairuotojų, sustoję prie šviesoforo, linkę dairytis aplink. Todėl ir daugybė reklaminių stendų yra šalia didelių sankryžų, šalia viešojo transporto sustojimo vietų. Kol žmogus laukia žalio šviesoforo signalo ar autobusu, jie dažniausiai pastebi ir aplinkui esančias reklamas – ypač, jei jos yra patrauklios.

Reklaminio stendo pasirinkimo vietą lemia paslauga ar prekė, kurią siūlote. Galbūt jūs pardavinėjate paplūdimio gultus ar paplūdimio skėčius. Tokiu atveju, akivaizdu, kad jus domina reklaminiai stendai Klaipėdoje ar kituose pajūrio miestuose ir miesteliuose.

Jei pasirinkote miestą, reikės pasirinkti ir tikslesnes reklaminių stendų vietas. Žinoma, stendai jau yra pastatyti, tereikia pasirinkti, kuriame stende jūs norite matyti savo reklamą. Nuo reklamuojamų prekių ar paslaugų, priklausys ir tai, ar rinksitės stendą prie įvažiavimo  į Klaipėdą ar pačiame Klaipėdos mieste. Pabandykite įsivaizduoti, kokia auditorija renkasi vienoje ar kitoje miesto vietoje ir pagalvokite, kurį reklaminį stendą būtų geriau pasirinkti. O galbūt reklaminiai stendai Klaipėdoje jums visai netinka ir reikėtų rinktis šalies sostinę, o gal ir pasienio miestus? Kaip minėjome – daugiausia viskas priklausys nuo to, kokią auditoriją norite pasiekti.

Reklaminių stendų nuomos kainos priklauso nuo daugybės dalykų. Vienas jų – sezono metas. Nieko keisto, kad Klaipėdoje reklaminių stendų nuoma bus brangesnė šiltuoju metų laiku, kai mieste žmonių būna keliskart daugiau nei žiemą. Taip pat reklaminio stendo nuomos kaina priklausys ir nuo pačio stendo dydžio, jo paklausos, užimtumo, taip pat ir nuo to, ar reklama lengvai pakeičiama ar tam reikia specialios technikos. Tačiau visuomet galima rasti jums priimtiniausią variantą ir pasirinkti tai, kas jums yra geriausia.