Įvairūs

Reaguodamas į augantį poreikį, Lietuvos paštas plečia terminalų tinklą

Atsižvelgiant į siuntų terminalų patogumą karantino metu, Lietuvos paštas plečia siuntų savitarnos terminalų tinklą ir per šią savaitę atidaro 9 naujus terminalus skirtinguose miestuose. Kartu su naujais, bendras LP EXPRESS terminalų skaičius pasieks 173 terminalus 51 Lietuvos mieste.

„Naudojimasis pašto terminalais natūraliai kyla jau kelis metus iš eilės, o šalyje paskelbus karantiną, kai žmonės daugiau apsipirkinėja internetu, terminalų apkrovimas dar papildomai išaugo kelis kartus. Be abejonės, tai džiugina, nes terminalai yra vienas saugiausių būdų gauti savo prekes. Pašto viduje keičiame procesus, tuo pačiu skubame ir plėsti terminalų tinklą, kad kuo daugiau gyventojų siuntas atsiimtų kuo patogiau ir, svarbiausia, saugiai – išvengiant žmogiško kontakto”, – sako Lietuvos pašto pardavimų ir rinkodaros direktorius Norbertas Žioba.

Nauji siuntų savitarnos terminalai per artimiausią savaitę bus atidaryti: Tauragėje, Vievyje, Molėtuose, Palangoje, Žiežmariuose, Kalvarijoje, Elektrėnuose, Pakruojyje bei Kaune. Dar aktyvesnė terminalų plėtra planuojama balandį – iki liepos vidurio terminalų skaičius turėtų pasiekti beveik 300.

N. Žioba primena, kad siekiant klientams palengvinti siuntų atsiėmimą karantino metu ir tuo pačiu apsaugoti juos bei darbuotojus nuo rizikingo žmogiškojo kontakto, didžioji dalis siuntų, ant kurių nurodytas telefono numeris ir kurios netelpa į pašto dėžutę, nukreipiamos į LP EXPRESS terminalus. Apie šias siuntas klientai informuojami trumpąja SMS žinute (su terminalo adresu ir PIN kodu).  

Kaip ir gaunant, taip ir siunčiant siuntas, gyventojai skatinami naudotis savitarnos terminalais, už siuntą apmokant internetu. Labai svarbu, kad ant siuntos būtų nurodytas gavėjo telefono numeris – nesant numerio, nebus galimybės nukreipti siuntos į pašto terminalą.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 24 valandas darbo dienomis ir šeštadieniais. Atsiimti siuntą galima bet kuriuo patogiu metu. Atsižvelgiant į šiandieninę situaciją, siuntas prašoma atsiimti kaip galima greičiau, nes tai leidžia optimaliai išnaudoti terminalus ir gyventojams pristatyti daugiau siuntų.

Karantino metu keitėsi ir kitos Lietuvos pašto paslaugos. Plačiau apie tai: https://www.post.lt/lt/pagalba/patarimai/svarbi-informacija-karantino-metu.

Pranešimą paskelbė: Reda Kazlaitė, AB Lietuvos paštas