Mada

Protingo apsipirkimo internete gidas

drabužiai internetuŠiuo metu praktiškai viską galima įsigyti internete, tad netgi gulint savo lovoje su pižama ir kavos puodeliu gali padaryti užsakymą bet kam – kosmetikai, knygoms, drabužiams, aksesuarams ,buitinei technikai ir t.t. Itin patogu – jokių eilių, jokių bereikšmių pokalbių su konsultantais, nesvarbu koks oras (ar pūga, ar lietus) ir svarbiausia – internete pigiau. Tačiau tokie patogumai dažnai baigiasi gerokai daugiau nei planuota patuštinta pinigine. Kaip to išvengti? Pateikiame trumpą protingo apsipirkimo gidą.

Nepirkite iškart po atlyginimo

Esama el.parduotuvių, kurios po atlyginimo (mėnesio 9-14 dienomis) daro specialias akcijas, siunčia naujienlaiškius ir kitaip vilioja išleisti ką tik į sąskaitą įkritusius pinigus. Dažnai tokios reklamos sugundo ir išleidžiama daugiau nei planuojama. Todėl iškarto gavus atlyginimą išskirstykite biudžetą, atidėkite pinigus svarbiausioms išlaidoms (nuoma, mokesčiai, maistas ir pan.), o tuomet jau žinant kiek yra atliekamų pinigų, tuomet jau galima užsukti į parduotuvę ir pasižvalgyti į sukneles.

Pagalvokite du kartus

Išsirinkote daug drabužių, susidėjote į virtualų krepšelį ir pamatėte kosminę sumą? Tačiau visko norisi? Padarykite pertrauką – nueikite pasigaminti vakarienę, išsiurbkite kilimą, paglostykite katiną, arba kitaip – raskite bent pusvalandį veiklos. Tuomet sugrįžkite ir vėl peržvelkite prekes. Dažniausiai po pertraukos suvokiama, jog vieno drabužio nebus prie ko derinti, kito spalva galėtų būti intensyvesnė, o trečias tiesiog nebepatinka. Čia tikras el.parduotuvių privalumas – drabuziai internetu gali būti peržiūrimi daug kartų kol galiausiai išsirenkama ir tam nesugaištama beprotiškai daug laiko.

Pirkite klasikinius drabužius

Jie širdis rėkia „neturiu ką apsirengti“, o piniginė sparčiai plonėja, tuomet nepirkite blizgučių ar šiandien magingų drabužių. Rinkitės klasikinius, kokybiškus drabužius, pvz. puikiai tiks maža juoda suknelė, klasikinės kelnės su švarku, klasikinius batelius, baltą palaidinę. Jie puikiai tiks prie visko, o ir „neišeis“ iš mados po pusmečio.

Pirkite savo dydžio drabužius

Radote gražią suknelę, tačiau vienu dydžiu mažesnę? Perkate su mintimi „numesiu svorio“? Neišdegs. net jei ir pradėtumėte laikytis dietos ir sportuoti, ko gero šią suknelę galėsite užsivilkti po poros mėnesių. O kuo rengsitės iki tol? Plius, galbūt po tų poros mėnesių visai nenorėsite šios suknelės. Todėl pirkite tik tai kas jums tinka dabar.