Įvairūs

Prie COBALT prisijungė bankininkystės ir finansų specialistė Sandra Juozaitienė

Advokatų profesinės bendrijos COBALT Susijungimų ir įsigijimų komandą papildė patarėja Sandra Juozaitienė, iki šiol daugelį metų dirbusi advokate Jungtinėje Karalystėje. 

Advokatė specializuojasi bankininkystės, finansų, verslo restruktūrizavimo, susijungimų ir įsigijimų srityse. Daugiau nei dešimtį metų ji kaupė patirtį didelėse tarptautinėse kontorose, tokiose kaip „Addleshaw Goddard“, „Gowling WLG“ ir „Eversheds Sutherland International“.

S. Juozaitienės praktika apima darbą su vidutinio dydžio ir didelėmis įmonėmisbei finansinėmis institucijomisiš įvairių pramonės sektorių, nuo mažmeninės prekybos iki energetikos. Be to, specialistė yra sukaupusi vertingą patirtį tarptautinių teisinių projektų valdymo bei ESG srityse.

Ji taip pat stažavosi HSBC – Jungtinėje Karalystėje (JK) įsikūrusiame viename iš didžiausių pasaulio bankų, kur dirbo su vidiniais projektais ir įvairiais sudėtingais sandoriais.

S. Juozaitienė yra įgijusi teisės bakalauro ir magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete. Vėliau ji gilino žinias Mančesterio (JK) universitete – ten jai suteiktas antras teisės magistro laipsnis – ir BPP universitete, kuriame specialistė įgijo Anglijos ir Velso teisininkės kvalifikaciją.

Naujoji Susijungimų ir įsigijimų grupės patarėja taip pat priklauso kelioms teisininkų organizacijoms, įskaitant „Solicitors Regulation Authority“ (liet. Advokatų reguliavimo tarnyba – JK Anglijos ir Velso advokatų reguliavimo institucija) bei „The Law Society“ (liet. Teisės draugija – teisininkų asociacija, vykdanti advokatų mokymo, kvalifikavimo ir elgesio reguliavimo funkciją).

Apie „Cobalt“: 

COBALT yra viena didžiausių advokatų kontorų Baltijos šalyse. Daugiau kaip 200 teisininkų teikia kompleksines paslaugas vietos, regiono ir tarptautinėms korporacijoms, fondams, kredito įstaigoms bei įmonėms, taip pat privatiems asmenims visose verslo teisės srityse. Septynis kartus kontora laimėjo „Geriausios advokatų kontoros Baltijos šalyse“ titulą. Prestižiškiausi advokatų kontorų žinynai „Chambers Global“, „Chambers Europe“, „Legal 500“, „IFLR 1000“ ir kiti kasmet COBALT įtraukia į geriausių regiono advokatų kontorų sąrašą.

Pranešimą paskelbė: Andrius Baranauskas, Winning Reputation