Įvairūs

Prezidentas su pirmąja ponia pasveikino Šiaulių vyskupijos šeimas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene sekmadienį dalyvavo Šiaulių vyskupijos šeimų šventėje ir pasveikino jos dalyvius.

Šalies vadovas pasidžiaugė, kad Šiaulių vyskupijos šeimų šventė kasmet suburia gausų būrį žmonių, kuriems svarbus tikėjimas ir šeima. Savo dalyvavimu jie išreiškia pagarbą šeimai, kaip atramai, prie kurios galima prisiglausti sunkią akimirką.

„Iš šeimos tartum iš brangenybių jūros paimame tai, kas svarbiausia ir kas po to lydi mus visą gyvenimą. Tai yra pagarba ir meilė artimam žmogui, tai yra mokymasis mylėti savo gimtąjį miestą, mokymasis mylėti savo valstybę“, – Šiaulių arenoje susirinkusiems šventės dalyviams sakė Prezidentas, pabrėžęs, kad augdamas daug išmoko iš savo tėvų, kurie santarvėje ir meilėje pragyveno beveik 60 metų.

Pasak šalies vadovo, šeima visada išlieka svarbiausia visuomenės atrama ir jos ateities garantu. Tai šiomis dienomis galima matyti ir Ukrainoje, kurios gynėjai žino, kad kovoja už savo šeimų ateitį, ir tai yra jų tvirtybės bei stiprybės pagrindas.

Ponia D. Nausėdienė dėkojo visiems, kurie savo pavyzdžiu ir darbais įkūnija šeimos, kaip vilties, džiaugsmo, laimės ir sėkmės šaltinio, idėją ir taip stiprina visus aplinkinius.

Prezidentas palinkėjo visiems Šiaulių vyskupijos šeimų šventės dalyviams, kad ir jų šeimos, ir Lietuva būtų amžinai tvirtos, o pirmoji ponia – kad jų žingsnius visada lydėtų meilė ir santarvė.

„Būkite stiprūs, būkite ramūs, pasitikėkite savimi. Nes tiesa ir meilė nušviečia pačius tamsiausius gyvenimo tarpsnius“, – sakė D. Nausėdienė.

Šalies vadovas su pirmąja ponia taip pat apsilankė šeimų organizacijų ir judėjimų mugėje ir bendravo su jau 24 kartą vykstančios Šiaulių vyskupijos šeimų šventės dalyviais.

Pranešimą paskelbė: Antanas Manstavičius, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija