www.musuvaikams.lt
Pirkiniai

Prekės vaikams

Ar kada nors susimąstėte, koks atsakingas momentas yra išrinkti prekes vaikams?

Na turiu omenyje, ne tik, kad dovaną sunku surasti, bet yra sunku tiesiog surasti ir parinkti vaikams tinkamą maisto gaminį, kuriame nebūtų kenksmingų elementų, pesticidų, nitratų,, neįtikėtinų kiekių steroidų ir viso kito šlamšto, kuris ypač paplitęs už atlanto.
Kaip jau bebūtų, bet aš iš tiesų džiaugiuosi, kad mano vaikai gyvena Europoje, o ne už atlanto, kur yra ypač guvus blogo maisto kultas, kur niekas rimtai nežiūri į sveikatos problemas, kur viskuo turi pasirūpinti pats žmogus.
Rinkdamas prekes vaikams, aš visada stengiuosi atkreipti dėmesį, kokios šalies gaminys, koks gamintojas, ar žinomas, ar patikimas, ar yra naudojami tinkami prekės žymėjimai, ar yra galiojimo terminai, ar yra alerginės įspėjamosios etiketės ir t.t. Esmė ta, kad jeigu jau mes, tėveliai, nežiūrėsime, ką savo vaikams perkame, tai kas kitas tai sužiūrės. O iš tiesų, žiūrint plačiau, tai yra labai baisu, kas darosi pasaulyje. Esant bent menkiausia galimybei prasmukti ir susižerti pinigo kalnus, taip ir bus padaryta, nesvarbu, kad tai yra prekės vaikas, kad vaikai gali susirgti arba netgi numirti, svarbu, kad tai atneštų didžiulį pelną, kad generuotų puikias pajamas, o pasekmės jau nieko nebedomina. Štai kokia yra ta šių dienų verslo politika, svarbu yra pinigai, o pasekmės ir galimi šalutiniai neigiami reiškiniai jau nieko nebedomina. Būtent todėl, ir parduotuvėse matome kainų skirtumus. Jeigu perkame aprobuotą ir patikrintą žaislą firminėje parduotuvėje, jo kaina yra tokia didelė, kad retas tėvelis yra pajėgus tą žaislą nupirkti, jeigu perkate kokiame nors prekybos centre, tai panaši žaislo kopija kainuoja daug kartų pigiau, bet, ta kopija yra neaprobuota, dažniausiai iš kažkokio nežinomo tiekėjo, ir patekusi į lentynas, dažniausiai ne pačiu legaliausiu būdu, o per aplinkui. Prekės vaikams turi būti stebimos ir kontroliuojamos vyriausybinių institucijų, ir tai neturi būti palikta vien pačių tėvelių rūpesčiui, nes vaikai, tai visų mūsų turtas.