Adblue tirpalas jūsų sunkvežimiams

adblueSvarstote kaip savo autotransporto versle galėtumėte optimizuoti visas patiriamas išlaidas jums palankiausiu būdu? Vienintelė išeitis – naudojamo transporto paruošimas, pagal visus taupymo reikalavimus. Svarbu yra tai, jog būtent šiame versle turima technika atneša didžiausias išlaidas, kurioms nepasiruošus, galima itin smarkiai pakenkti turimam biudžetui. Kokių priemonių imtis, kad transportas judėti pigesnėmis sąnaudomis?

Vienas populiariausių pasirinkimų – naudoti Adblue tirpalą kiekviename sunkvežimyje. Tai yra geriausias sprendimas, kurį gali pasiūlyti tobulėjanti technologijų sritis. Trumpai tariant, tai yra karbamido tirpalas, kuris pilamas į atskirą baką. Svarbu yra tai, jog šio tirpalo įsigijimas yra itin paprastas – jo galite gauti beveik daugumoje degalinių visame pasaulyje, tačiau verta pastebėti, jog tik grynasis ir kokybiškas Adlue tirpalas gali duoti reikalingų rezultatų mažinant transporto judėjimo išlaidas.

Kas liečia šį tirpalą, tai turite žinoti, jog jo įsigijimas pardavimui yra griežtai kontroliuojamas kaip ir jo gaminimas. Lietuvoje yra nemažai „virėjų“, kurie bando patys gaminti šį tirpalą, tačiau vienintelė priežastis kodėl jis nebus laikomas kokybišku – sertifikato nebuvimas. Tik sertifikuotas karbamido tirpalas yra laikomas pačiu kokybiškiausiu ir naudingiausiu jūsų transportui, todėl jo pirkti iš nežinomų bendrovių, kurios negali patekti sertifikavimo dokumentų – nereikėtų.

Kalbant apie pačią šio tirpalo paskirtį, tai turėtumėte žinoti, jog su juo yra sumažinamos degalų sąnaudos. Tai reiškia, jog jo įsigijimas ir naudojimas transporto versle gali jums padėti sumažinti biudžeto išlaidas. Karbamido tirpalas yra naudojamas ne tik degalų sąnaudų mažinimui, bet ir išmetamųjų dujų kenksmingumui numalšinti. Šio tirpalo pagalba, bus optimizuojamas variklio darbas, todėl tai yra išties puiki priemonė norintiems savo transportą darbe išlaikyti naudojamą kuo ilgiau. Jis pagerins pačių sunkvežimių darbą ir tuo pačių mažiau išmes kenksmingų dujų į orą, kas vėl gi suteikia didžiulius privalumus važinėjant Europos sąjungos šalyse.

Turintys įmontavę šią sistemą su minėtu tirpalu gali pasidžiaugti mažesniais kelių mokesčiais kitose šalyse. Taip yra puikus sprendimas, jeigu jūsų sunkvežimiai gabena krovinius ilgais atstumais ir svarbiausia – į kitas šalis. Būtent kelių mokesčiai padės sutaupyti nemažai pinigų ir papildyti biudžetą akivaizdžiai.

Kalbant apie šio tirpalo įsigijimą, tai būtina jį pirkti iš patikimų tiekėjų, kurie galėtų reikiamą kiekį pristatyti sandariose talpose. Didesnis šio tirpalo kiekio įsigijimas iš anksto gali ir pakoreguoti įsigijimo kainą, nes savaime suprantama, jog kai kurie pardavėjai didesniam kiekiui padarys ir didesnę nuolaidą. Tad jeigu norite optimizuoti savo sunkvežimių važiavimo sąnaudas, tai karbamido tirpalo pasirinkimas būtų bene vienas geriausių sprendimų jūsų versle.

Panašūs straipsniai:
 
ADE Body Analyser Scale BA 1300 TABEA Maximum weight (capacity) 180 kg, Accuracy 100 g, Memory function, 12 user(s), Grey
 
Huawei FLIP P20 LITE dėklas Pink
 
Apple iPhone 8 Plus Space Grey, 5.5 “, LED-backlit IPS LCD, 1080 x 1920 pixels, Apple, A11 Bionic, Internal RAM 3 GB, 64 GB, Single SIM, Nano-SIM, 3G, 4G, Main camera Dual 12+12 MP, Secondary camera 7 MP, iOS, 11, 2691 mAh
 
LG Q6 5.5“ Qualcomm Snapdragon 435/3GB/32GB/3G_4G Android 7.1.1 Black Mobilus telefonas
Facebook Twitter

About Unseen