Įvairūs

Prasidėjo „Taiwan+“ 2021-ųjų kino festivalis

„TaiwanPlus“, nauja pasaulinė srautinio transliavimo anglų kalba paslauga, pristatė taivaniečių kino programą su dešimčia filmų, kurie atskleidžia Taivano kultūros, tautų ir istorijos įvairovę. Ryškiausia programoje yra Ang Lee trilogija „Father Knows Best“. Tai yra pirmas kartas, kai šie filmai visi kartu prieinami srautiniam transliavimui. Režisieriaus Ang Lee stiprybė kuriant įtampą ir švelnias komiškas akimirkas suburti šeimos narius suspindi šiame trejete juostų: „Pushing Hands“ (1991), „Eat Drink Man Woman“ (1994) ir „The Wedding Banquet“ (1993).

Prasidėjo „Taiwan+“ 2021-ųjų kino festivalis (Vaizdas: „Business Wire“)

Žinomas aktorius Sihungas Lungas kiekviename iš šių filmų sukūrė tobulo tradicinio Taivano tėvo, suburti savo šeimą bandančio senstančio vyro, vaidmenis. Už nevaržomą Rytų šeimos dinamikos vaizdavimą pagyrų sulaukusi kolekcija iki 2021 metų gruodžio 31-osios nemokamai pasiekiama JAV, Kanados, Meksikos, Vokietijos ir Prancūzijos bei kitų pasaulio šalių žiūrovams naujame svetainės TaiwanPlus.com kino polapyje ir per mobiliąją programėlę „TaiwanPlus“.

Be to, iki 2021-ųjų gruodžio 31-osios prieinamos dar septynios juostos, supažindinsiančios žiūrovus su didžiausiais taivanietiškais filmais, nepriklausančiais Taivano naujajai kino bangai. „Filmai yra geriausias būdas perteikti kultūrą ir emocijas. Per šiuos dešimt skirtingų epochų ir temų filmų atveriame žiūrovams langą į Taivano kultūrą ir įvairovę“, – sako Joanne Tsai, „TaiwanPlus“ vadovė.

Be žinomų Ang Lee filmų į programą įtrauktos dvi juostos, kurias režisavo Chung Mong-hongas, šių metų „Auksinio arklio“ apdovanojimuose su filmu „The Falls“ (2021) laimėjęs geriausio naratyvinio vaidybinio filmo ir geriausio originalaus scenarijaus kategorijose. Dualogija „After Death“ supažindins žiūrovą su aštresnio siužeto šiuolaikiniais Taivano filmais, išdrįstančiais pasinerti į tamsesnius pasakojimus. „The Fourth Portrait“ (2010) pasakoja apie sūnų, paliktą po tėvo mirties, o filme „Soul“ (2013) paslaptingas jauno virėjo nualpimas atveda iki šiurpaus įsikūnijimo kalnuose.

Restauruotų juostų trejetas apima du kultinius nespalvotus filmus iš septintojo dešimtmečio Taivano Holivudo eros – „The Fantasy Of Deer Warrior“ (1961) ir „Vengeance Of The Phoenix Sisters“ (1968) – bei „Wheel Of Life“ (1983). Pastarojoje juostoje, antologijoje, kurią sukūrė King Hu, trys pagrindiniai veikėjai skirtinguose segmentuose persikūnija į tą patį komplikuotą meilės trikampį.

Programą užbaigia du dokumentiniai filmai. 20 metų kurtame „Small Talk“ (2016) režisierė Huang Hui-chen bando atskleisti ir susitaikyti su skaudžia praeitimi, kuria dalijasi su savo motina, lesbiete daoistų šventike. Tuo metu filme „Archiving Time“ (2019) žiūrovai išvys Taivano kino ir audiovizualinio instituto filmų išsaugojimo darbuotojų grupę, kuri stengiasi išsaugoti byrančias filmų, kurių pasaulis dar nematė, juostas.

Žiūrėkite nemokamai https://tw.plus/twxgh

Šiame pranešime spaudai yra daugialypės terpės. Peržiūrėkite visą pranešimą: https://www.businesswire.com/news/home/20211130006194/en/