Transportas

Pigi automobilių nuoma Vilniuje – optimalus pasirinkimas

Automobilių nuoma kompanijoje „SIXT“ gana nesudėtinga bei paprasta. Čia klientui suteikiama neribota laisvė rinktis patinkančią automobilio markę ir modelius, nuomos laikotarpį (trumpalaikę ar ilgalaikę automobilių nuomą) bei metinę ridą. Šioje įmonėje visada geriausią pasirinkimą ras tie, kuriuos domina pigi automobilių nuoma Vilniuje.

Nebūna išankstinių sąlygų

Norintieji sulaukti papildomo tarnybinės mašinos veiklos nuomos pasiūlymo, su įmonės atstovais gali susisiekti bet kuriuo paros metu!

Kodėl verta rinktis „SIXT“ automobilių išperkamąją nuomą? Ar čia tikrai siūloma pigi automobilių nuoma? Pirmiausia, čia niekada nebūna visiškai jokių iš anksto nustatytų sąlygų. Viena, kad klientui  turėtų rūpėti – tik tai, kokią mašiną, apie kokį laikotarpį galvojama, kada norsi baigti nuomos sutartį. Tokie dalykai kaip priežiūra, remontas ar draudimas į veiklos nuomą visada būna įskaičiuoti. Pats geriausias kainos pasiūlymas galimas susisiekus su įmonės atstovais patogiausiu būdu. Tam visiškai nereikia jokių ypatingų derybinių įgūdžių.

Minėta kompanija užsiima ne tik trumpalaike, bet ir ilgalaike automobilių nuoma. „SIXT“ garsėja tuo, kad čia tikrai yra pigi automobilių nuoma Vilniuje. Negana to, tokių palankių nuomos sąlygų negeba pasiūlyti net ir žinomos kitos automobilių nuoma besiverčiančios įmonės.

Tuo atveju, kai klientams reikia pagalbos tereikia į telefoną įsivesti vienintelį telefono numerį ar elektroninio pašto adresą. „Sixt leasing“ atstovai visada nusiteikę suderinti klientams patogiausią laiką. Apie artėjantį techninės apžiūros, priežiūros ar padangų keitimo laiką klientams įprasta priminti telefonu ar elektroniniu paštu bei SMS žinute. Pigi automobilių nuoma čia nudžiugins ir tuos, kurie ieško ilgalaikių paslaugų, turi ypatingus poreikius ir trokšta išskirtinio automobilio.

„SIXT kompanija“ siūlo itin didelį automobilių pasirinkimą: ekonominės klasės lengvieji ar  lengvieji komerciniai automobiliai. Pagal kliento poreikius ar pageidavimą parenkama automobilių klasė, modeliai, įranga ar įdiegiamos apsaugos priemonės. Be to, yra sudaromos nustatyto laikotarpio bei ridos nuomos sutartys, o nuomos mokestis nekinta viso nuomos laikotarpio metu. Tai reiškia, kad pigi automobilių nuoma čia lyg ranka pasiekiama.