Persikraustymo vargai ir kaip jų išvengti

Visiems kada nors ateina ta diena, kai dėl šeimos pagausėjimo ar tiesiog padidėjusių pajamų nusprendžiate persikraustyti į erdvesnius, komfortabilesnius namus. Žinoma, prieš tai reikia tuos namus išsirinkti ar pasistatyti. Vilniuje šiuo metu kyla nemažai naujų gyvenamųjų kvartalų, kurie potencialius pirkėjus traukia ne tiek savo statybos kokybe, kiek puikia lokacija. Taip pat vis daugiau apleistų pastatų yra pertvarkoma ir pritaikoma butų pardavimui, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Nereikia nusiminti ir tiems, kurie dar negali įpirkti naujos statybos buto – didesnis kiekis naujai statomų gyvenamųjų namų reiškia ir tai, kad daugiau žmonių paliks savo senuosius butus, kad galėtų į juos įsikelti. Žinoma, nereikia pamiršti, jog didelis skaičius naujai statomų namų nebūtinai gali būti tiesioginė nuoroda į dabartinę nekilnojamojo turto rinkos situaciją. Todėl, jei nenorite permokėti už pasirinktą nekilnojamojo turto objektą, tiesiog bankų ar biržų internetiniuose puslapiuose pasidomėkite, kokia yra dabartinė nekilnojamojo turto rinkos situacija.

PerkraustymasBe abejo, nors toks planas skamba ir pakankamai paprastai, nereikia pamiršti, jog pirmas jūsų apžiūrėtas butas nebūtinai bus tas, kuris jums kuo puikiausiai tiks. Naujo būsto paieška, kredito ėmimas ir bandymas parduoti senuosius namus daugeliui suteikia tikrai nemažai streso. O ką jau kalbėti apie pačią persikraustymo dieną, kai norisi viską atlikti kuo greičiau ir tvarkingiau, bet dažniausiai viskas išeina atvirkščiai. Daugelis, siekdami sutaupyti, bando visą savo mantą persivežti patys, tačiau vargu ar toks planas bus pigesnis. Tik pagalvokite, kiek benzino išleisite keliolika kartų važiuodami pirmyn ir atgal. Be to, prikrautas automobilis sunaudos žymiai daugiau degalų nei tuščias. Todėl keliantis į naujus namus geriau yra Perkraustymo paslaugos. Pasinaudoję vežėjų paslaugomis per vieną kartą visą savo turtą pervešite į naująją vietą ir sumokėsite vežėjams tikrai mažiau nei būtumėte išleidę degalams viską veždamiesi patys. Be to, vežėjai mielai užneš ir padės surinkti jums jūsų baldus, todėl būsite tikri, jog nesugadinsite nei savo daiktų, nei savo sveikatos, nes sunkumų kilnojimas prie to nepratusiems žmonės dažnai baigiasi raumenų patempimais ar netgi išvaržomis.

Panašūs straipsniai:
 
Dell Dual Monitor Arm – MDA17 Dell
 
Rinkinys: Avtek TT-BOARD 100 Pro + Vivitek DW882ST + WallMount 1200+ accessories
 
Adriatica A4513.4144QZ
 
Panasonic DMC-TZ57EP-T Compact camera, 16 MP, Optical zoom 20 x, Digital zoom 4 x, Image stabilizer, ISO 6400, Display diagonal 3.0 “, Wi-Fi, Focus 0.03m – ∞, Video recording, Lithium-Ion (Li-Ion), Brown
Facebook Twitter

About Juozapas