Namams,  Pirkiniai,  Verslas

Nauji butai Žvėryne Vilniuje žavi išskirtine aplinka

Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, sostinė, galinti papasakoti daugybę legendų ir istorijų. Kiekviena miesto dalis savaip žavi, turi savo išskirtinę istoriją ir patirtį. Todėl ieškant naujo būsto Vilniuje, naujakuriai pirmiausiai galvoja apie tai, kurioje miesto dalyje norėtų gyventi. Šiuo metu siūlomi nauji butai Žvėryne Vilniuje patiks tiems, kurie negali gyventi be gamtos.

Išskirtinis Žvėryno stilius

Vienas seniausių Vilniaus rajonų Žvėrynas traukia naujakurius ne tik savo aplinka, bet ir istorija. Tai išskirtinė miesto dalis, kurioje laisvalaikio praleisti dažnai atvyksta ir kiti miesto gyventojai. Žvėrynas traukia ne tik savo žalia aplinka ir parkais, bet ir išskirtine atmosfera. Čia iki šiol gausu medinių pastatų, kurie yra saugomi kaip kultūros paveldas. Šiuo metu pasivaikščiojus Žvėryno gatvėmis galime kone vėl pajusti jo dvasią. Mažose gatvelėse vienas po kito atsiveria smulkūs verslai, kuriasi naujos mažos  kavinės, parduotuvėlės, siūlančios išskirtinius produktus ir meno dirbinius. Pasivaikščiojus Žvėryne bent vieną dieną, sunku neįsimylėti šios vietos ir nepajusti rajono dvasios. 

Namai gamtos apsuptyje

Vilnius labai skiriasi nuo daugybės pasaulio sostinių. Čia itin daug žalių erdvių ir vietų, kur gyventi galima gamtos apsuptyje, tuo pačiu visiškai nenutolus nuo miesto centro. Būtent tai siūlo nauji butai Žvėryne Vilniuje.

Čia kuriami nauji daugiabučių projektai pirmiausia žavi tuo, jog kitaip nei daugelis daugiabučių, jie perteikia gamtos ramybę ir leidžia atsipalaiduoti. Daugiabučiai statomi išskirtinėse vietose, kad per langus atsivertų gamtos vaizdai. Šviežiu oru ir gaiva galima mėgautis erdviose terasose, o norintys aktyviai leisti laisvalaikį, gali vos per kelias minutes pasiekti Vingio parką. Tad sportas ir aktyvus laisvalaikis gyvenant šioje miesto dalyje gali būti pasiekiama labai patogiai. Gyvendami čia, gamtoje galite leisti kone visą savo laisvalaikį.

Energiją tausojantys sprendimai

Ieškodami, kokie nauji butai Žvėryne Vilniuje siūlomi šiuo metu,naujakuriai dažnai skiria dėmesio ir tam, kokie sprendimai yra pritaikyti kuriant naujus daugiabučius. Šiandien reikliems klientams nepakanka geriausios energinės klasės, nes jie nori šiuolaikiškesnių, inovatyvių sprendimų.

Pavyzdžiui, neseniai Žvėryne buvo pastatytas pirmasis žalias pastatas, kuriame naujakuriams siūlomi nauji butai įsigijimui. Tai keturių aukštų daugiabutis, kuriame įrengtos kelios dešimtys gyvenamųjų butų. Šis pastatas traukia naujakurius tuo, jog čia pritaikyti sprendimai leidžia taupiai naudoti energijos išteklius. Taip pat čia naujakuriams įrengtas energiją tausojantis geoterminis šildymas.