Įvairūs

Naujas „Ačiū“ klubas – daugiau nuolaidų ir pasiūlymų gaus studentai

Mėgstantys žuvies patiekalus arba sūrių įvairovę, mylintys kates arba šunis, kambarinius augalus arba sodą puoselėjantys „Maximos“ klientai turi savo „Ačiū“ klubus. Kaip ir kūdikius auginančios šeimos, knygų skaitytojai ar gyvenimo be kepsninės neįsivaizduojantys žmonės. Vien narystė „Ačiū“ klubuose pirkėjams pernai padėjo sutaupyti apie 2,4 mln. eurų. Daugiau sutaupyti nuo šiol galės ir naujo Studentų klubo nariai.

„Pernai vasarą pradėtas „Ačiū“ klubų projektas greitai įsibėgėjo ir sulaukė sėkmės, todėl aktyviai kūrėme naujus klubus ir daugybę vertingų pasiūlymų, kurie atspindi mūsų pirkėjų poreikius ir pomėgius. Tūkstančiai klientų gavo dar didesnę „Ačiū“ programos naudą ir įsitikino, kad verta priklausyti ne vienam, o net keliems klubams, nes tai leidžia geriau patenkinti skirtingus poreikius ar padeda tam tikruose gyvenimo etapuose. Taigi, sekdami lengvesnei tėvystei ir vaikystei suburto Mažylių klubo pavyzdžiu, sukūrėme Studentų klubą – atvirą visiems asmenims, turintiems galiojantį Lietuvos studento pažymėjimą“, – pasakoja „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Studentų klubas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Lietuvos studentų pažymėjimo atstovais. Klubas startavo sausio 6 dieną. Visi jo nariais tapę studentai pirmąją savaitę „Maximos“ pinigais gaus 5 proc. nuo savo pirkinių sumos. „Ačiū“ sąskaitoje sukauptas lėšas jie galės panaudoti kitiems apsipirkimams.

Naujo klubo įkūrėjai tikisi, kad narystė bus ypač naudinga jaunuoliams, pradedantiems savarankišką gyvenimą. Iki birželio 30 dienos klubo nariai galės įsigyti kompiuterinės, vaizdo ir garso technikos su 30 proc. nuolaida, kanceliarinių prekių – 20 proc. pigiau, o Meistro kokybės gaminių – už 10 proc. mažesnę kainą. Taip pat galios specialūs pasiūlymai nealkoholiniams alaus kokteiliams „Fassbrause“, nealkoholiniam vynui ir putojančiam vynui „Carl Jung“. Šiems gėrimams bus taikomos net 40 proc. nuolaidos.

Pasinaudoti galiojančiais Studentų klubo pasiūlymais galės tik įsijungę „Ačiū“ programėlę savo telefone. Visi šio klubo nariai galės priklausyti dar penkiems kitiems „Ačiū“ klubams.

Pasak E. Dapkienės, populiariems produktams taikomos nuolaidos studentams padės sutaupyti, nes, pavyzdžiui, vien Augintinių klubo nariai pernai sutaupė daugiau kaip 156 tūkst. eurų. O iš viso „Ačiū“ klubų nariai praėjusiais metais pasinaudojo nuolaidomis, kurių vertė sudaro apie 2,4 mln. eurų.

Prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, bent vienam „Ačiū“ klubui priklauso apie 175 tūkst. asmenų, o bendras narysčių skaičius klubuose pernai pasiekė beveik pusę milijono. Iš viso vienas klientas gali priklausyti penkiems „Ačiū“ klubams.

Iš viso šiuo metu „Ačiū“ lojalumo programoje veikia aštuoni klubai: Mažylių, Studentų, Skaitytojų, Augintinių, Sodo ir daržo, Sūrio, Žuvies mėgėjų ir Ant grotelių klubai.

Įstoti į „Ačiū“ klubus galima prisijungus prie savo paskyros arba per „Maximos“ mobiliąją programėlę.

Visi nariai gauna nuolatinių ilgalaikių pasiūlymų, kiekvieną mėnesį suteikiamos papildomos nuolaidos konkrečioms prekėms, o prekybos tinklo partneriai dar prideda savo pasiūlymų ir žaidimų. Atsiliepimai rodo, kad klubų nariai teigiamai vertina aktualią informaciją ir patarimus, susijusius su jų pomėgiais.

Be to, kiekvienas „Ačiū“ lojalumo programos narys kaupia pinigus po kiekvieno apsipirkimo, gauna šventinių pasiūlymų savo gimtadienio proga, taip pat – asmeninių pasiūlymų kiekvieną savaitę.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”