Įvairūs

Molėtuose gyvenantis Eimantas Narušis:  čia yra viskas, ko reikia komfortiškam gyvenimui su šeima

Pastaraisiais metais gyvenimo kokybė Molėtuose sparčiai augo, kaip ir buvo intensyviai gerinama infrastruktūra. Dėl to, vis daugiau pritraukiama naujų verslų, kuriamos darbo vietos, atnaujinamas miesto ir jo apylinkių veidas. Atrodo, kad šis kurortas tampa ne tik poilsiui, bet ir nuolatiniam gyvenimui patrauklia vieta, suburianti jaunas šeimas.

Molėtų rajono savivaldybė dalyvauja žurnalo STRUCTUM organizuojamame nacionaliniame architektūros ir urbanistikos konkurse „Išmanusis miestas 9“.

Portalas Structum.lt kalbina konkurse dalyvaujančių miestų žinomus žmones ir šį kartą pristato pokalbį su Molėtuose gyvenančiu Eimantu Narušiu, patogiai įsikūrusiu su šeima. Molėtuose Eimantas įkūrė ir savo verslą, prieš metus įgyvendino pirmąjį nekilnojamojo turto projekto plėtros etapą.

Lietuvoje kadaise buvo paplitusi nuomonė, kad jaunai ir ambicingai šeimai išgyventi regione yra sudėtinga, keičiasi. Eimantas Narušis tai patvirtindamas sako, kad Molėtuose yra viskas, ko reikia gera infrastruktūra, mokyklos, darželiai, duris atvėrė naujas baseinas ir, žinoma, gamtos ramybė.

Pamažu žmonės pradeda suprasti, kad atsiradus šeimai ir vaikams, didmiestis kelia daug nepatogumų, del to, vis dažniau pradedama žvalgytis į mažesnius miestelius, – pabrėžia E. Narušis. Šiuo metu pašnekovas vysto nekilnojamo turoto projektą  – 11 butų paleisti nuomai, dar 12 naujų – įrengiami pardavimui. Pasak jo, ši idėja kilo labai natūraliai, kadangi Eimanto tėtis ir brolis Molėtuose gyvenantys architektai. 

Akivaizdu, kad Molėtai sparčiai keičia šią nuomonę, plėsdami gyvenimo kokybę ramioje, ežerų apsuptoje vietovėje. Eimantas atkreipia dėmesį, kad naujakurius į šį kraštą vilioja geografinė vieta, taip pat vis sparčiau kuriama kokybiška gyvenamoji aplinka, plėtojama  laisvalaikio, sporto infrastruktūra. 

Pašnekovas patvirtina, kad pokyčiai Molėtuose tikrai juntami ir juos vertina ir vietiniai, ir atvykėliai. Gyvenimo kokybė neatsiejama nuo supančios aplinkos, ir anot Eimanto, Molėtai tampa ne tik vienu iš patraukliausių Lietuvos kurortinių teritorijų, bet ir galimybių kraštu saugiam gyvenimui, mokymuisi, darbui, kūrybinėms iniciatyvoms. Jo tikinimu, dar patogiau, kad esant poreikiui, Vilniaus Riešės mikrorajoną galima pasiekti vos per 25 minutes. 

Pranešimą paskelbė: Ignė Dutova, UAB „Structum projektai”