Įvairūs

Ministrė Pirmininkė reiškia užuojautą dėl žurnalisto Laimono Tapino netekties

Premjerė Ingrida Šimonytė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl žurnalisto, rašytojo, kino istoriko ir kritiko Laimono Tapino mirties.

„Ryškių talentų asmenybė, mylimas dėstytojas ir savosios srities profesionalas Laimonas Tapinas didžiulę gyvenimo dalį paskyrė žurnalistikai, prisidėjo prie jos tradicijos formavimo Lietuvoje ir ateities kartų ugdymo. Šis indėlis neliks pamirštas, kaip neliks pamirštas ir šviesus jo atminimas artimųjų, bičiulių, buvusių kolegų ir mokinių širdyse. Visiems jums šią netekties valandą reiškiu gilią užuojautą“, – sakė Ministrė Pirmininkė.

L. Tapinas yra dirbęs korespondentu, apžvalgininku, dėstė Vilniaus universitete, prisidėjo prie nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos institucijų kūrimo, buvo kelių iš jų vadovu, be kita ko, yra išleidęs ne vieną žiniasklaidos teorijos ir istorijos knygą.

Be gausių profesinių apdovanojimų, L. Tapinas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija