Įvairūs

Ministrė Pirmininkė pasveikino pareigūnus naujausio Lietuvoje policijos pastato atidaryme

Dalyvaujant Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei atidarytas naujas Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pastatas, priimsiantis pareigūnus aukščiausius standartus atitinkančia darbo aplinka. Sveikinimo žodį tarusi Vyriausybės vadovė padėkojo Lietuvos policijos pareigūnams už kasdienį atsidavimą tarnybai, rūpinantis visuomenės saugumu.

„Šiandien labai norėjau būti čia tam, kad pasakyčiau Jums, Policijos pareigūnams, ačiū. Dėkoju už jūsų darbą, už tai, kad nepaisant iššūkių, kurių pastaruoju metu jūsų darbe netrūksta, džiuginate gebėjimu padėti, reaguoti situacijose, kurios negali būti numatytos ir reikalauja sprendimų čia ir dabar, gelbstint žmones“, – sakė Ministrė Pirmininkė.

Premjerė pridūrė, jog pareigūnų darbo sąlygos per 34-erius atkurtos Nepriklausomybės metus ženkliai gerėjo kartu su augusiomis valstybės galimybėmis. Jos yra ir dėmesio ženklas – kad pareigūnų darbas yra matomas ir labai svarbus, apie jį galvojama, siekiant sąlygas ir toliau gerinti.

Savo kalboje I. Šimonytė atkreipė dėmesį į svarbią ir simbolišką vietą, matomą iš naujosios Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato būstinės.

„Iš vietos, kurioje esame, puikiai matosi labai svarbi Lietuvai vieta – televizijos bokštas, prie kurio žmonės paaukojo gyvybes už visų mūsų laisvę, už laisvą valstybę ir laisvą jos Policiją. Dėka jų gyvename demokratinėje šalyje, kiekvienas galėdami dirbti savo darbą kaip galime geriausiai, taip pat ir jūs savąjį – be galo prasmingą ir reikalingą. Linkiu jums ramios, kiek tai įmanoma, ir geros tarnybos“, – sakė premjerė.

Įgyvendinant naujo pastato projektą didelis dėmesys skirtas ne tik pareigūnų poreikius geriausiai užtikrinančioms darbo sąlygoms, bet ir pastato energetiniam efektyvumui, sostinės Sietyno gatvėje esančio pastato integracijai kraštovaizdyje.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija