Įvairūs

„Maxima“ apie naują tvarką: kaukės tampa rekomenduojamos, atstumai lieka privalomi

Nuo balandžio 4 dienos parduotuvėse keičiasi beveik dvejus metus galiojusi tvarka. Laikantis Sveikatos apsaugos ministro nurodymų, tiek pirkėjams, tiek darbuotojams medicininių kaukių dėvėjimas parduotuvėje tampa rekomendacija, o saugaus atstumo ir toliau būtina laikytis. Tai, pasak Ernestos Dapkienės, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės, žymus pokytis nuo šiol pirkėjų sąmoningumas taps dar svarbesnis apsipirkimo saugumui užtikrinti.                                                                „Nors kaukių dėvėjimas parduotuvėje tapo tik rekomendacija, prašome pirkėjų sąmoningai patiems nuspręsti dėl kaukių būtinumo ir atsižvelgti, kad jas dėvėdami saugote ne tik save, bet ir kitus. Iš savo pusės, mes reguliariai rūpinamės saugumu parduotuvėse – valome patalpas, dezinfekuojame paviršius, rūpinamės dezinfekciniu skysčiu bei esame sužymėję ant grindų specialias linijas, rodančias saugų atstumą, kurio ir toliau privaloma laikytis. Kaukės dėvėjimas yra tai, ką galime padaryti kiekvienas asmeniškai, kad apsipirkimas būtų saugesnis“, – pažymi E. Dapkienė.

Ji primena, kad prie įėjimo į parduotuves, kaip ir visada, pirkėjams pateikiama visa aktuali informacija apie šiuo metu galiojančią tvarką. Pirkėjų ir darbuotojų toliau prašoma laikytis rankų higienos – dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo.

„Higienos palaikymas yra viena svarbiausių prevencinių priemonių. „Maximos“ parduotuvės yra reguliariai valomos šlapiuoju būdu, o jų vėdinimo sistemose padidinta šviežio oro cirkuliacija. Dezinfekuojame įvairius paviršius: kasų juostas, prekių susidėjimo zonas, svarstykles, kortelių skaitytuvus ir pan. Pagal nuo šiandien įsigaliojusią tvarką, pirkinių vežimėliai ir krepšeliai bus dezinfekuojami prieš parduotuvės atidarymą ir mažiausiai keturis kartus dienos metu“, – sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Visi „Maximos“ darbuotojai aprūpinti apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kaip ir iki šiol, jiems toliau kasdien bus matuojama temperatūra, prašoma laikytis atstumų ir vengti nebūtinų kontaktų. Jei darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”