Grožis,  Laisvalaikis,  Mada,  Pirkiniai

Maudymosi kostiumeliai – kokį geriausiai rinktis ir turėti?

Maudymosi kostiumeliai – kokį geriausiai rinktis ir turėti?

 

Vasaros sezonui nenuldomai artėjant, laikas pašnekėti, kokie tinkamiausi daiktai, tinkantys paplūdimyje, kad atostogos būtų nuostabios. Taip pat smagu kasmet sužinoti naujausias mados tendecijas. Maudymosi kostiumeliai – jiems tas ypatingai aktualu.

 

Taigi, pradėkite. Vintažinio stiliaus maudymukai kaip niekada madingi. Kelnaitės būna paaukštinto liemens, bei liemenėlės kurios primena korsetą. Tai pakankamai uždaro kirpimo maudymosi kostiumeliai, tačiau dailiai priglunda prie moteriško kūno linijų. Šie maudomi pakelia krūtinę bei gražiai formuoja sėdmenis.

 

Dar vienas itin madingas dalykas yra maudymukai, kurie primena glaustinukes. Liaudyje tai dar vadinama bodžiais, triko. Šie trikotažiniai maudymukai puikiai priglus prie kūno. Aišku, jeigu turite vieną kitą papildomą kilogramėlį, kurį norisi paslėpti – šį modeliuką reikėtų apeiti. Jis tik pabrėš trūkumus, o taip maudymukai internetu neturėtų daryti.

 

Nederėtų pamiršti ir nerinukų. Nerti maudymosi kostiumeliai be galo gražu ir su trenksmu grįžo į madą. Jie gali būti įvairiausių spalvų bei kirpimų. Vientisi maudymosi kostiumeliai, kurie yra nerti dažniausiai būna monokiniai. Jie mažiau dengia kūno ir atrodo ištie įspūdingai. Meskit iš galvos mitą, kad nertus rūbus nešioja tik bobutės! Madingo kirpimo maudymukas, kuris papuoštas pavyzdžiui karoliukais arba ryškiaspalviais siūlais atreips dėmesį ir tikrai neliksite nepastebėta.

 

Nesvarbu kokie šiais metais madingi maudymukai. Visų pirma svarbiausia žinoti, koks Jūsų figūros tipas ir kokie modeliukai Jums labiausiai tinka. Kas iš to, jeigu įsigysite maudymuką, kuris be galo madingas, o su juo atrodysite penkiais ar net dešimt kilogramų sunkesnė.

 

Platesnių klubų savininkėms, kurių pilvukas ir krūtinė didesni, puikiai tiks uždaresnis maudymosi kostiumėlis. Jis prilaikys krūtinę, paslėps atsikišusį pilvuką. Tiktų sportinio stiliaus, platesnėmis petnešėlėmis maudomas. Svarbu yra vengti atvirų liemenukų, nes krūtinės neprilaikys.

 

Smėlio laikrodis, tai pats moteriškiausias moters tipas. Apvalūs, moteriški klubai, liaunas liemuo ir didesnė krūtinė. Tai būtų šio kūno tipo apibūdinimas. Daugelis moterų bet ką atiduotų, kad turėtų tokį kūno tipą. Maudymosi kostiumeliai šiam figūros tipui turėtų pabrėžti moteriškas linijas. Derėtų vengti šortukų tipo kelnaičių, įvairiausio tipo raukinukų, liemenukų be petnešėlių. Labiausiai tinka atviros kelnaitės, kurios šonuose su giliais iškirpimais. Taip optiškai ilginamos kojos. Geriausia būtų, jeigu liemenėlė būtų rišama per kaklą.