magnis
Grožis,  Sveikata

GERA KARMA Magnio aliejus – depresijos prevencijai

magnio aliejusSpecialistai įspėja, jog Lietuvoje daugėja žmonių, sergančių depresiją ar panašiomis ligomis. Deja, vis dažniau tokie pacientai yra jaunesnio amžiaus žmonės. Pasirodo, aktyvų kasdienį gyvenimą gyvenanti visuomenė vis rečiau skiria laiko tinkamam poilsiui, sveikam maistui ir tinkamai gyvensenai. Todėl norintiems kuo ilgiau išvengti nemalonių ir sudėtingų ligų bei nuolatinio nuovargio, aktualu pradėti domėtis ne tik tinkama mityba, bet ir maisto papildais bei kitomis priemonėmis, galinčiomis pagerinti sveikatą. Pavyzdžiui, puikus depresijos prevencijos sprendimas gali būti ne tik tinkamas maistas ir poilsis, bet ir Zechstein Inside magnio aliejus, kurį gamina UAB GERA KARMA, plačiau apie šį nuostabų magnio aliejų Zechstein Inside galite sužinoti ir užsisakyti gamintojo el. parduotuvėje – www.gerakarma.com, pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje.

Kodėl organizmui reikalingas magnis?

Mūsų organizmas veikia taip, jog palaikyti visas reikalingas funkcijas jam reikalingos tam tikros medžiagos. Deja, dažniausiai žmonės linkę rūpintis organizmu, kai šis suserga. Pavyzdžiui, ima skaudėti kurią nors kūno vietą, krečia šaltis, kyla temperatūra. Tuomet žmonės, gavę tikslų signalą, jog organizmui kažkas negerai, imasi priemonių. Žinoma, dažniausiai tai yra vaistai. Nors būtų galima to išvengti, jei tinkama organizmo pusiausvyra būtų rūpinamasi iš nuolat. Magnio trūkumas – opi problema, plačiau apie magnio svarbą, simptomus susijusius su magnio trūkumu skaitykite čia.

magnisPavyzdžiui, labai svarbus mūsų organizme magnio poveikis. Deja, nemažai žmonių apie magnio trūkumą sužino tik ligoninėje. Iš tiesų, magnio maisto papildų ar magnio aliejaus nauda gali būti neįkainojama, mat pats magnis iš tiesų organizme yra atsakingas už daugelį vykstančių procesų. Pirmiausia, reikėtų žinoti, jog magnis yra ketvirtasis mikroelementas, kuris gyvybiškai mums svarbus. Magnis vaidina didelį vaidmenį širdies veikloje, taip pat yra atsakingas už mūsų organizmo fizinį pasirengimą ir gerą nuotaiką. Tyrimai rodo, jog žmonės, kurie dažnai greitai pavargsta ar dažniau yra prastos nuotaikos, savo organizme turi mažiau magnio nei tie žmonės, kurie gali ilgai išbūti geros nuotaikos ir nenuvargti. Specialistai informuoja, jog tiek natūralus, tiek transderminis magnis (įsisavinamas per odą), yra reikalingas žmogui kiekvieną dieną. Vidutiniškai moterų paros norma yra 280 mg magnio, o vyrų – 350 mg magnio.

Kaip aprūpinti organizmą magniu?

Nors magnio maisto papildų ar magnio aliejaus nauda yra įrodyta, šalia preparatų ir papildomos pagalbos organizmui, galima pasirūpinti natūraliu magnio apsirūpinimu. Pavyzdžiui, pirmiausia reikėtų pagalvoti apie savo mitybą. Jie sureguliuosite  savo mitybą taip, jog kasdien gausite magnio, GERA KARMA magnio aliejus Zechstein Inside galės būti kaip papildoma priemonė. Štai keli patarimai, kurie turėtų padėti jums praturtinti savo mitybą magniu.

  • Daržovės. Dažnai sakome, jog daržovės yra vitaminų šaltinis, tačiau tai taip pat puikus būdas praturtinti organizmą magniu. Jei kasdien valgysite kuo įvairiausių daržovių ir žalumynų, magnio aliejus taip pat bus gerokai efektyvesnis nei naudojant vieną.
  • Ribokite krakmolą. Labai svarbu žinoti, kaip tinkamai sureguliuoti nenaudingus produktus. Pavyzdžiui, geriau riboti krakmolingų produktų. Bulvių ir panašių maisto produktų nevalgykite dažniau nei 3-4 kartus per savaitę.
  • Nepamirškite kruopų. Labai dažnai pacientai, kuriems padeda GERA KARMA parduodamas magnio aliejaus, pripažįsta, jog iki šiol vengdavo vartoti kruopas. O būtent grikiai, avižos ar soros taip pat gali praturtinti organizmą magniu.
  • Žuvies produktai. Dar vienas puikus magnio šaltinis – visi žuvies ir vėžiagyvių patiekalai. Dažniausiai lietuviai pamiršta, bet žuvis iš tiesų yra labai naudingas ir dietai puikiai tinkantis produktas.

Magnio pasisavinkite ne tik per maistą

magnisŽinoma, jog tinkama mityba praturtins Jūsų organizmą magniu, tačiau organizmas lengviau atsikvėps ir Jūsų savijauta greičiau pagerės jei pasirūpinsite papildomais magnio šaltiniais. Pavyzdžiui, magnis nebūtinai turi patekti į organizmą per maistą. Vienas efektyviausių magnio šaltinių yra originalus ir super tyras GERA KARMA magnio aliejus Zechstein Inside, parduodamas www.gerakarma.com el. parduotuvėje. Tai specialistų patikrintas ir efektyvus būdas magnį pasisavinti per odą. Lengvai naudojamas magnio aliejus gali pagelbėti ne tik profilaktikai bet ir keliaujant, viešint svečiuose, kai savo mitybą pritaikyti sveikai gyvensenai ne visuomet yra galimybių.

Kaip naudoti magnio aliejų?

UAB „GERA KARMA“ parduodami produktai patikrinti specialistų, todėl šis produktas yra nekenksmingas Jūsų organizmui ir lengvai naudojamas. Svarbiausia, jog magnio aliejus būtų purškiamas ir tepamas tik ant sausos ir švarios odos. Tai puikus pagalbininkas organizmui, kai pasireiškia sąnarių ar kaulų skausmai. Tuomet užtenka aliejų patrinti skaudamoje vietoje kelis kartus per dieną. Taip pat magnio aliejus gali pagelbėti tais atvejais, kai po sunkios dienos organizmas tarsi įsitempęs, būna sunku atsipalaiduoti. Magnio aliejus padės atsipalaiduoti ir pasimėgauti jaukiu vakaru. Be to, tai produktas, kuris nekelia jokių alegrijų, todėl jį galima naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek nėštumo laikotarpiu.

Įmonės rekvizitai VISA LIETUVA.