Uzuolaidos
Namams

Madingiausios užuolaidos 2016 metais

Net ir pats gražiausias namų interjeras kartais ima atsibosti. Turbūt ne kartą įsižiūrėję į savo kambarį, kuriame praleidžiate daugybę laiko pagalvojate, kaip jį būtų galima pagyvinti, suteikti daugiau gyvybės ar naujų spalvų. Tikra tiesa, jog paprasta detalė gali išties smarkiai pakeisti visą kambario vaizdą. Naujos uzuolaidos yra būtent tai, ko jums reikia. Jos suteikia jaukumo kambariui, o skirtingi raštai ir spalvos atgaivina kambario interjerą. Apžvelkime, kokie užuolaidų tipai madingi 2016 metais.

  1. Metalo spalva

Šiuo metu ji yra itin populiari Didžiojoje Britanijoje, tačiau metalo spalvos užuolaidų mada sparčiai atkeliauja ir į Lietuvą. Sidabrinės, bronzinės ir auksinės spalvos užuolaidos puikiai tiks tiems, kurie mėgsta prabangą ir antikvarinius baldus. Šių spalvų užuolaidos labiausiai tinka svečių ar darbo kambariui papuošti.

  1. „Įsileiskime šviesą“

Švelnių, pastelinių spalvų plonos medžiagos užuolaidos visuomet yra geriausias pasirinkimas. Jei jūsų kambarys nedidelis, šviesios užuolaidos suteiks jam daugiau erdvės. Jei trūksta saulės šviesos, kambariuose yra gana tamsu, rinkitės tik šviesai pralaidžias užuolaidas, kurios niekada neišeina iš mados ir yra gana praktiškas sprendimas. Balta spalva dera beveik prie visko!

  1. Geltona

Tiesa, ši spalva patinka ne kiekvienam, tačiau ji šiais metais yra numeris vienas. Visi geltonos spalvos atspalviai pradedant nuo švelniai gelsvos, baigiant auksine, ar net ruda spalva jūsų kambariui suteiks ne tik jaukumo, bet ir prabangos efektą. Geltona spalva puikiai tiks tiek svetainėje, tiek miegamajame.

  1. Kontrastas ir dryžiai

Kontrastingų spalvų dryžuotos užuolaidos šiais metais ypač madingos. Dryžiai gali būti tiek vertikalūs, tiek horizontalūs. Rinkitės stambius dryžius, jei nenorite, kad užuolaidos per daug kristų į akis. Kontrastingos spalvos, tokios kaip juoda ir balta yra puikus sprendimas, norint išskirtinumo namuose.

  1. Melsva spalva

Dangiško mėlynumo spalva yra tobulas variantas pagyvinti jūsų miegamąjį, vaikų kambarį ar virtuvę. Ši spalva 2016 metais kartu su geltona yra „ant bangos“. Švelni, dangiška melsva spalva nuramins ir suteiks jaukumo namams. Rinkitės plonas, šviesą praleidžiančias užuolaidas, kurios suteiks erdvės jūsų namams ir atspindės mėlyną vasaros dangų.