Įvairūs

„Lionbridge“ duomenų apsaugos vadovas prisijungs prie 2022 metų Tarptautinės privatumo specialistų asociacijos Europos patariamosios tarybos

Javi Perezas išrinktas IAPP Europos patariamosios tarybos nariu

Voltamas, Masačusetsas.–(BUSINESS WIRE)–Javi Perezas, „Lionbridge“ duomenų apsaugos vadovas, buvo išrinktas Tarptautinės privatumo specialistų asociacijos (angl. IAPP, International Association of Privacy Professionals) Europos patariamosios tarybos nariu. Joje jis dirbs 2022 metų kadenciją.

IAPP yra didžiausia ir plačiausia pasaulinė informacijos privatumo profesionalų bendruomenė ir šaltinis. 2000 metais įkurta IAPP yra ne pelno siekianti organizacija, padedanti apibrėžti, populiarinti ir tobulinti privatumo specialisto profesiją visame pasaulyje.

Europos patariamoji taryba atlieka svarbų vaidmenį plėtojant ir auginant IAPP Europoje. Ji aktyviai konsultuoja ir remia IAPP strategines iniciatyvas ir palaiko sparčiai besivystančią privatumo specialisto profesiją regione.

Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie Europos patariamosios tarybos ir panaudoti savo patirtį šioje industrijoje padėdamas IAPP įgyvendinti jų viziją ir įsipareigojimus privatumo specialistų bendruomenei, – sakė J. Perezas. – Tai atsidavusių ir talentingų asmenų grupė.“

Skyrimo komitetas vertina kandidatus į patariamąją tarybą, atsižvelgdamas, be kitų kriterijų, į IAPP sertifikavimo statusą, esamas vadovaujančias pareigas asociacijoje ir industrinę įvairovę.

J. Perezas IAPP veikloje dalyvauja nuo 2014 metų. Jis turi tiek Informacinio privatumo eksperto (angl. CIPP/E, Certified Information Privacy Professional/Europe), tiek Informacinio privatumo technologo (angl. CIPT, Certified Information Privacy Technologist) sertifikatus ir gavo Informacinio privatumo bendradarbio (angl. Fellow of Information Privacy) titulą. Be to, nuo 2016-ųjų sausio iki 2017-ųjų gruodžio jis buvo IAPP „Dublin KnowledgeNet“ bendrapirmininkis.

J. Perezas, prisijungęs prie „Lionbridge“ 2020 metais, vadovavo mūsų duomenų apsaugos programos tobulinimui, strategijai sėkmingai gauti ISO 27001:2019 sertifikatą, naujų įstatymų ir taisyklių įvairiuose regionuose, taip pat esamų teisės aktų pakeitimų vertinimui ir, galiausiai, atitinkamos vidaus kontrolės įvedimui. J. Perezas nuolat demonstruoja savo įsipareigojimą ir universalumą šioje srityje.

Apie „Lionbridge“

Lionbridge“ bendradarbiauja su prekių ženklais, siekdama įveikti kliūtis ir statyti tiltus visame pasaulyje. Jau 25 metus padedame įmonėms susisiekti su savo klientais ir darbuotojais visame pasaulyje, teikdami vertimo ir lokalizavimo sprendimus daugiau nei 350 kalbų. Per savo pasaulinio lygio platformą visame pasaulyje buriame entuziastingų ekspertų tinklą, kurie bendradarbiauja su prekių ženklais, kad sukurtų kultūriškai turtingą patirtį. Nepaliaujamai mylėdami lingvistiką, panaudojame geriausia iš žmogaus ir mašinų intelekto, kad sukurtume supratimą, kuris rezonuotų su mūsų klientų klientais. Voltame, Masačusetse įsikūrusi „Lionbridge“ turi sprendimų centrus 23 šalyse. Sužinokite daugiau apsilankę www.lionbridge.com.

Apie IAPP

Tarptautinė privatumo specialistų asociacija yra didžiausia ir plačiausia pasaulinė informacijos privatumo profesionalų bendruomenė ir šaltinis. 2000 metais įkurta IAPP yra ne pelno siekianti organizacija, padedanti apibrėžti, populiarinti ir tobulinti privatumo specialisto profesiją visame pasaulyje. Daugiau informacijos apie IAPP rasite iapp.org.

Pilną teksto versiją rasite tinklapyje businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211213005157/en/

Kontaktai

Lionbridge“ žiniasklaidai
Rebecca Wilkie
mediainquiries@lionbridge.com