Įvairūs

„Lidl“ atidarys 13-ąją parduotuvę Kaune

Plėtrą šalyje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ atidarys 13-ąją parduotuvę Kauno mieste. Sausio 26 dieną naujoji parduotuvė duris atvers Kaune, Vijūkuose, adresu B. Brazdžionio g. 23B. Tai bus pirmoji šiais metais atidaroma „Lidl“ parduotuvė šalyje ir 66-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje. 

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks apie 1400 kv. metrų, parduotuvėje iš viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos. Prie parduotuvės esančioje patogioje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta ir elektromobilių įkrovimo stotelė.

Nors atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvers 8 val., įprastu darbo laiku parduotuvė pirkėjų lauks nuo 7 iki 22 valandos. Parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Vienus aukščiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje mokančio „Lidl“ vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2022 m. lapkričio mėnesio duomenimis, siekė 1895,02 eurus neatskaičius mokesčių.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers intensyvioje eismo vietoje – tarp Kauno miesto centrinės dalies ir šalia esančių sparčiai besiplečiančių gyvenviečių. Dėl savo lokacijos, parduotuvė bus patogi apsipirkimams ne tik Vijūkų, bet ir Giraitės, Romainių gyvenvietės dalies gyventojams bei važiuojantiems Vakariniu aplinkkeliu.

Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Kauno miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Siekiant pagerinti tiek vairuotojų, tiek pėsčiųjų susisiekimą, B. Brazdžionio ir A. Šapokos gatvių sankirtoje vietoj paprastos keturšalės sankryžos buvo įrengta vienos eismo juostos žiedinė sankryža su saugumo salelėmis bei pėsčiųjų perėja. Ties įvažiavimu į žiedinę sankryžą iš B. Brazdžionio gatvės buvo įrengta papildoma lėtėjimo juosta ir apsaugotas dešinysis posūkis į A. Šapokos gatvę. Patogesniam pėsčiųjų judėjimui įrengta viešojo transporto stotelė ir pėsčiųjų takai.

Naujosios parduotuvės atidarymas vyks sausio 26 d. 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus vaišinami gėrimais ir saldumynais. Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 65 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Pranešimą paskelbė: Kamilė Augėnaitė, UAB „coagency”
„Lidl“ atidarys 13-ąją parduotuvę Kaune