Įvairūs

LG pradeda 2023 metų televizorių linijos prekybą visame pasaulyje

„LG Electronics“ (LG) paskelbė apie 2023 m. televizorių asortimento, kurį sudaro iki šiol pažangiausi LG OLED televizoriai, pasaulinės prekybos pradžią. Naujausi LG televizoriai, pasižymintys pažangiausiomis bendrovės technologijomis ir sukurti pagal naują viziją – „Pritaikytas jums, atviras visiems“ – užtikrina išskirtinę žiūrėjimo ir naudojimo patirtį, atitinkančią individualius poreikius, pageidavimus ir skonį. 2023 m. LG televizorių linija pradeda naują televizijos erą, paversdama televizorių patogiu namų centru, kuris nuolat papildo ir praturtina kasdienį gyvenimą.

Naujieji LG OLED modeliai pasižymi aukščiausios kokybės savaime šviečiančia OLED technologija, galingomis vaizdo apdorojimo technologijomis ir atnaujinta „webOS“ platforma, suteikiančia dar daugiau išmaniųjų funkcijų bei prieigą prie dar didesnio paslaugų profilio.

Prieš dešimtmetį LG pasauliui pristatė pirmąjį didelio ekrano OLED televizorių ir nuo tada bendrovė toliau pirmauja aukščiausios klasės televizorių rinkoje.

Tarp naujausių triumfo pavyzdžių – LG SIGNATURE OLED M. Tai 97 colių OLED televizorius su „Zero Connect“ technologija, leidžiančia belaidžiu būdu perduoti vaizdo bei garso įrašus, ir OLED T – permatomas OLED televizorius, kuris moderniai atrodo bet kokioje erdvėje ir suteikia nepakartojamą naudojimo patirtį.1

2023 m. LG OLED televizorių liniją sudaro patobulinti G3 ir C3 „OLED evo“ serijos televizoriai. Dėl LG „OLED evo“ technologijos tikslumo ir efektyvumo bei naujojo „α9 Gen6“ (šeštos kartos) procesoriaus su dirbtiniu intelektu, naujieji modeliai pasižymi geresniu ryškumu ir spalvų tikslumu, taip pat nuostabiu aiškumu bei detalumu.

Naujausiame „Alpha“ serijos procesoriuje naudojama sudėtinga LG dirbtiniu intelektu paremta „Deep Learning“ technologija, užtikrinanti išskirtinę vaizdo ir garso kokybę. „AI Picture Pro“ funkcija siūlo patobulintą vaizdo raiškos gerinimą, kad vaizdas būtų aiškesnis, o „OLED Dynamic Tone Mapping Pro“ funkcija padeda paryškinti paslėptas detales ir kiekvienam kadrui suteikia daugiau gylio.

Kitas svarbus šių metų „OLED evo“ G3 serijos ekranų patobulinimas – tai LG technologija „Brightness Booster Max“, kurioje įdiegta visiškai nauja šviesos valdymo architektūra ir šviesos stiprinimo algoritmai, padedantys padidinti ryškumą iki 70 proc.2Taikant „Super Anti Reflective“ technologiją3 veiksmingai sumažinami atspindžiai.

LG 2023 m. G3 „OLED evo“ modeliai yra patobulinti ir estetiškai, nes jie pasižymi itin vientisu „One Wall“ dizainu.4 Be to, naujausius LG OLED televizorius lengva perkelti arba pritvirtinti prie sienos, dėl naudojamos kompozitinės pluoštinės medžiagos5, kuri sumažina bendrą kiekvieno įrenginio svorį. LG 2023 m. OLED „evo“ C3 serijos modeliai, siekiant suteikti lankstumo montuojant, gali būti komplektuojami su pasukamu stovu6, kuris leidžia pasukti ekraną taip, kad jis atitiktų žiūrėjimo kampą.

„OLED Care“ asistentas, padeda užtikrinti, kad LG OLED televizoriai veiktų kuo geriau. Į „OLED Care“ programą įtraukta atminties optimizavimo funkcija, kuri pagerina prietaiso veikimą ir užtikrina ekrano/garso savidiagnostiką. Taip pat suteikiama prieiga prie funkcijų, padedančių prižiūrėti televizoriaus OLED skydelį, tokių kaip pikselių valymas, vaizdo perkėlimas, logotipo ryškumo reguliavimas ir kitos priežiūros rekomendacijos. „OLED Care“ galima pasiekti naudojant nuotolinio valdymo pultelio spartųjį mygtuką.

Aukščiausios klasės namų kino sprendimai – LG OLED televizoriai – ir toliau palaiko „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ vaizdo ir garso galimybes.

Aukščiausios kokybės žaidimų ekranai, LG OLED savaime šviečiantys televizoriai, pasižymi itin greitu 0,1 milisekundės atsako laiku, nedideliu įvesties vėlavimu ir turintys iki keturių HDMI 2.1 48 Gb/s pralaidumo prievadų. LG OLED televizoriuose taip pat įdiegta žaidimų optimizavimo funkcija, leidžianti greitai pasirinkti ir perjungti žaidimų žanro ekrano nustatymus, įskaitant ir naują, pritaikomą „Vartotojo“ nustatymą, ir daugelį kitų žaidimams pritaikytų funkcijų. Be to, LG OLED televizoriuose yra greitas žaidimams skirtas nustatymų valdymo skydelis – papildomas meniu, kuriame yra įvairūs naudingi valdikliai ir informacija apie ekrano nustatymus bei našumą, kuriuos patogu naudoti žaidžiant.

Be apdovanojimus pelniusių OLED televizorių, LG savo 2023 m. televizorių liniją papildė naujais QNED televizoriais. Aukščiausios kokybės skystųjų kristalų televizoriuose naudojama bendrovės „Quantum Dot NanoCell“ spalvų tobulinimo technologija, užtikrinanti sodrias, tikslias ir itin tikroviškas spalvas, padedančias sukurti įsimintiną ir labai įtraukiančią žiūrėjimo patirtį. Naujausiuose „QNED Mini LED“ televizoriuose įdiegta „QNED Million Grey Scale Block Dimming“7 technologija, todėl jų kontrastas ir juodos spalvos lygis prilygsta OLED.

Siekiant, kad technologijos taptų prieinamesnės, LG įdiegė įvairių funkcijų, dėl kurių naujausius televizorius lengviau naudoti žmonėms su negalia. Ilgai paspaudus „LG Magic Remote“ nuotolinio valdymo pultelio nutildymo mygtuką, atveriamas prieinamumo meniu, kuriame naudotojai gali rasti programą „Learn TV Remote“. „Zoom“ ženklų kalbos funkcija pagerina prieinamumą klausos negalią turintiems žmonėms, nes galima reguliuoti srities, kurioje ekrane rodomas gestų kalbos vertėjas, dydį. Klausos sutrikimų turintys naudotojai gali prijungti savo klausos aparatą prie televizoriaus per „Bluetooth“ arba prijungę siųstuvą prie vieno iš televizoriaus HDMI jungčių ir reguliuoti garsą.

 

# # #

1Išsami informacija apie LG OLED M3 ir LG OLED T išleidimo planus kiekvienoje rinkoje bus paskelbta, kai jie bus galutinai parengti.

2Galioja 55/65/77 colių G3 modeliams, matuojamas viso ekrano baltumas.

3Galioja 77/88 colių Z3 modeliams ir 55/65/77 colių G3 modeliams.

4Galioja tik G serijos modeliams.

5Galioja 55/65/77 colių G3 modeliams, 42/55/65/77 colių C3 modeliams ir 77 colių A3 modeliui.

6Pasukamas stovas G serijos televizoriams yra pasirenkamas. Galimybė įsigyti C serijos televizoriams skirtą pasukamą stovą gali skirtis priklausomai nuo regiono.

7 Taikoma QNED85 modeliui

Pranešimą paskelbė: Evelina Kybartaitė, UAB „Fabula ir partneriai”
LG pradeda 2023 metų televizorių linijos prekybą visame pasaulyje