Įvairūs

„Lewben“ valdybą papildė finansų direktorė Vilma Poškutė

Dešimtmetį integruotų verslo paslaugų grupės „Lewben“ įmonėse dirbanti finansų specialistė Vilma Poškutė nuo spalio tapo ketvirtąja grupės valdybos nare. V. Poškutė šiuo metu užima „Lewben“ finansų direktorės ir verslo palaikymo paslaugų direktorės postą.

„Vilnius Tech“ universiteto verslo administravimo magistrė V. Poškutė specializuojasi audito, apskaitos, įmonių finansų, žmogiškųjų išteklių ir verslo plėtros srityse.

„Vilma jau dešimt metų yra mūsų komandos narė, ir per šį laikotarpį spėjome įsitikinti, kad tai yra ne tik skaičių, bet ir idėjų žmogus, mielai besidalijantis savo patirtimi ir įžvalgomis“, – pažymėjo „Lewben“ valdybos pirmininkė Rita Kavaliauskienė.

Be R. Kavaliauskienės ir V. Poškutės, „Lewben“ valdyboje taip pat dirba Įmonių valdymo ir administravimo paslaugų direktorius Justinas Klimašauskas bei nepriklausomas narys Virginijus Lepeška.

„Lewben“ yra  integruotų verslo paslaugų teikėja. Tai  grupė  įmonių, savo klientams  teikiančių  finansų planavimo, teisės, mokesčių ir verslo konsultavimo bei apskaitos, taip pat  gerovės valdymo  paslaugas. Grupės biurai veikia Vilniuje, Kaune (Lietuva), Amsterdame (Nyderlandai) ir Nikosijoje (Kipras).

Daugiau informacijos:

Indrė Tubinienė

+370 686 70949

indre.tubiniene@lewben.com

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum“