Įvairūs

Laikinoji Seimo opozicijos narių Lietuvos Respublikos Vyriausybės veiksmų kontrolės ir tyrimų grupė susitiks su Sveikatos teisės instituto ir Valstybinės vaistų kontrolės komisijos atstovais

2021 m. spalio 13 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Trečiadienį, spalio 13 d., 12 val. 30 min. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) vyks laikinosios Seimo opozicijos narių Vyriausybės veiksmų kontrolės ir tyrimų grupės posėdis, kuriame dalyvaus Sveikatos teisės instituto ir Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos atstovai. Posėdyje bus aptariami klausimai dėl Vyriausybės pandemijos valdymo ypatumų.

Temos ir pranešimai susitikimui:

  1. Žalos, atsiradusios po vakcinavimo nuo COVID-19, atlyginimo teisinis reglamentavimas ir kitų šalių geroji patirtis atsakomybės, įtariamų nepageidaujamų reiškinių kompensavimo reglamentavimo kontekste.
  2. Antikūnų, įgytų persirgus COVID-19 ar po vakcinavimo, kaip imunizacijos aspekto, panašumai/skirtumai ir rekomendacijos Lietuvos teisėkūrai kitų šalių kontekste.
  3. Autopsijos teisinio reglamentavimo ypatumai Lietuvoje COVID-19 ligos sukeltiems pakitimams ir mirties priežasčiai nustatyti bei kitų šalių geroji patirtis.
  4. Simptominių atvejų PGR testavimo trukmės įtaka antrinių kontaktų plitimui ir galimi sprendimai.
  5. Pasiskiepijusių tik viena vakcinos doze skiepo statistikos apžvalga.

Posėdis bus transliuojamas Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“.

Kviečiami dalyvauti žiniasklaidos atstovai!

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija