Įvairūs

Labdaros ir paramos fondo “Vilties liepsna” Kalėdinės dovanos vaikams, šeimoms, susiduriančioms su sunkumais ir vienišiems senjorams

Įžengėme į Naujus Metus, bet stabtelkime ir pasidžiaukime. Paskutinis metų mėnuo snigo stebuklais, meile ir gerumu!!!

Kiekvienų metų pabaigoje labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” pildo vaikų svajones ir tiesia pagalbos ranką sunkiai besiverčiančioms šeimoms bei vienišiems senoliams. Tik prasidėjus kalendorinei žiemai į fondo Kalėdinę svajonių skrynelę plūdo vaikų laiškai. Vaikai rašė ir piešė Kalėdų Seneliui ir Fėjoms apie savo svajones, laukė ir tikėjosi Kalėdinio stebuklo. Ir jis atėjo!

Gerumo Angelų dėka gerokai virš 100 vaikų sulaukė išsvajotų dovanų. 

Buvo išpildytos vaikų, gyvenančių be tėvelių globėjų šeimose Šilutės rajone, taip pat vaikų, augančių šeimose, kurias prižiūri Molėtų socialinės paramos centro darbuotojai bei mažylių, gyvenančių su mamytėmis Kauno Kartų namuose, o taip pat eilę metų fondo globojamose šeimose augantys vaikai. Visi džiaugėsi ne tik išsvajotais žaislais, bet ir drabužėliais.

Jau tradicija tapo kiekvienais metais per Pyragų dieną kviesti aukoti Kalėdiniam šeimų bei vienišų senoliui stalui.  Prie šios Gerumo iniciatyvos prisijungusių bendraminčių ir  kolektyvų dėka pradžiuginome:

  • 10 Šilutės r. gyvenančių šeimų, kuriose globojami 20 vaikų, 
  • taip pat ir mažuosius ukrainiečius, augančius globėjų šeimose. 

Nepamiršti buvo ir vieniši senoliai. Kartu su socialiniais darbuotojais aplankėme garbaus amžiaus vienišus senjorus, jaukiai pabuvome kartu prie puodelio arbatos  ir įteikėme Kalėdines vaišes. 

Šiais metais aplankyta 40 senolių iš Molėtų ir Kretingos apylinkių

Labdaros ir paramos fondas “Vilties liepsna” linki visoms šeimoms lengvesnių Naujų Metų bei tikėjimo, kad šalia visada atsiras žmonių, kurie prireikus išties pagalbos ranką bei dėkoja visiems fondo geradariams už išpildytas vaikų svajones,  taip pat tiems, kas dalyvavo ir dalinosi gerumu per “Pyragų dieną”!

AČIŪ už skleidžiamą GĖRĮ.