IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Pirkiniai

Kur geriausia dėti skelbimus?

klaipedaJeigu jūsų gyvenamasis miestas yra Klaipėda ir ieškote kur galėtumėte išreklamuoti savo parduodamas prekes ar paslaugas, tai tiesiog turėtumėte ieškoti ne tradicinių internetinių skelbimų portalų, o tiesiog reikėtų pasidomėti kurios regioninės skelbimų svetainės duoda daugiausiai naudos. Yra netgi viešai sudaryti reitingai kuriuose skelbimų portaluose labiausiai verta dėt savo skelbimus. Jeigu didieji portalai prašo pinigų už skelbimų talpinimą, tai toli gražu dar nereiškia, kad tas skelbimas duos kažkokios naudos, nes ypač daug žmonių nusivilia mokamomis skelbimų talpinimo paslaugomis, kuomet nesulaukia jokio dėmesio. Tad, kam be reikalo rizikuoti ir mokėti pinigus už skelbimų talpinimą, jeigu tai daryti galima visiškai nemokamai?

Regioniniuose skelbimų portaluose visi skelbimai dažniausiai dedami nemokamai, tačiau yra tam tikri apribojimai, kurie neleidžia dėti daug skelbimų, jog nebūtų sudaryti nereikalinga konkurencija. Tai reiškia, kad kai kurie skelbimų portalai nemokamai dėti skelbimus leidžia tik su apribojimu – tam tikru skelbimų skaičiumi per dieną. Paprasčiausiai, kai kuriuose skelbimuose jums bus leista dėti tik tam tikrą skaičių skelbimų per dieną. Žinoma, yra ir tokių portalų, kur visi skelbimai gali būti dedami be jokių ribų. Minėti apribojimai taikomi todėl, kad nebūtų tokių situacijų, kad žmogus nuolatos kuria skelbimus tam, kad jo pirmieji skelbimų rezultatai būtų tik su jo pasiūlymais, o kiti nustumti į apačią, kur jau mažai kas bežiūri į tuos pasiūlymus.

Norintiems išvengti mokesčių tiesiog reikia dėti skelbimus atsižvelgiant į regioninių portalų pasiūlymus. Trumpai tariant, jeigu gyvenate Klaipėdoje, tai ieškokite būtent su šiuo miestu susijusių skelbimų svetainių. Tikrai rasite ne vieną, kur nereikalaujama jokio mokesčio. Taip pat vienas pagrindinių išskirtinumų yra tas, kad skelbimai regioniniuose portaluose laikomi tol, kol žmogus pats nesugalvoja tų skelbimų ištrinti. Tai reiškia, kad jeigu patalpinsite skelbimą tokiame portale, tai jis ten bus tol, kol patys jo neištrinsite. Didieji skelbimų portalai trina skelbimus, jeigu jie nėra pratęsiami, tiesiog jie nebėra rodomi pasibaigus galiojimo laikui. Tad, gerai įvertinkite kur geriausia būtų dėti skelbimus.