Statyba

Kuo naudingos priešgaisrinės durys?

priesgaisrines durysRinkoje galima atrasti labai daug daiktų, kurie skirti tiek mūsų namų interjero kūrimui, tiek saugumui. Kai kuriuos žmones tokia plati pasiūla glumina, kadangi jie nesuvokia, ar siūlomi daiktai tikrai yra naudingi ir reikalingi. Dažniausiai tenka plačiau susipažinti siekiant geriau suvokti. Viena iš tokių galimybių – priešgaisrinės durys. Daugelis yra apie jas girdėję, tačiau tik retas žino, kaip jos atrodo ir kokią tiksliai funkciją atlieka. Viską aptarsime šiame tekste ir galbūt tai padės suvokti, kad tai daiktas, kuris turėtų būti kiekvieno žmogaus namuose.

Iš kokios medžiagos durys pagamintos?

Priešgaisrinės durys nėra gaminamos tik iš nerūdijančio metalo, kaip daugelis žmonių mano, šiuo metu galima įsigyti net ir iš medžio pagamintas šias duris. Jos yra padengiamos specialia medžiaga, kuri apsaugo nuo liepsnos. Taigi, šiuo atveju svarbiausia ne tai iš kokios medžiagos jos kurtos, o kokios priemonės padeda sustabdyti liepsną. Tai suteikia galimybę pasirinkti tokio stiliaus duris, kokios jums labiausiai patinka. Nuo modernių, kurios labiausiai tinka minimalistinio stiliaus namuose iki klasikinių, kurios šiuo metu ypač populiarios.

Kuo naudingos ir kur montuoti šias duris?

Priešgaisrinės durys pasižymi savybėmis sulaikyti ugnį. Jeigu pakliūsite į probleminę situaciją, tokiu atveju jos gali sulaikyti liepsnas iki pusvalandžio ir net dar ilgiau. Taip garantuojama, kad iškilus problemoms asmuo bus saugus iki tol, kol atvyks ugniagesiai. Jeigu tokias duris planuojate montuoti namuose, tokiu atveju gana sunku atsakyti – kuriai patalpai jos turėtų būti pasirenkamos. Reikėtų įvertinti strategiškai pačia patogiausią vietą. Svarbu, kad į šį kambarį būtų galima pakliūti iš kuo daugiau skirtingų kampų. Tuo pačiu gerai, jeigu kambarys yra su langai ir ten pakliuvus būtų laiko sugalvoti, kaip galima pro langus išlipti saugiai. Daugelis žmonių juos montuoja darbo kambaryje. Dažniausiai tai pati saugiausia vieta namuose. Jeigu leidžia galimybės, žinoma, montuokite ne viename, o bent jau keliuose kambariuose.

Priešgaisrinės durys labai populiarus pasirinkimas biurų kompleksuose. Dažniausiai jos montuojamos kiekviename kabinete. Tai labai geras pasirinkimas dangoraižiuose, kadangi atsitikus problemai pasiekti 40 aukštą nebus taip paprasta.

Kaip pasirinkti duris?

Kad ir ko jums reikia – siekiant kokybės visada reikia skirti kuo daugiau laiko paieškoms. Graži sodyba vestuvėms, nauja suknelė ar bet koks kitas daiktas bus atrandamas tik palyginus kelis kriterijus. Lygiai taip pat net jeigu ir nusprendėte, kad jums reikalingos priešgaisrinės durys – reikėtų vadovautis tam tikrais kriterijais, kurie užtikrina kokybę.

  • Šios durys skiriasi savo stiliumi ir kiekvienas žmogus gali atrasti tokias, kurios jam atrodo pačios gražiausios ir labiausiai tinkančios.
  • Durys gali apsaugoti skirtingą laiko tarpą nuo ugnies. Taigi, pasirinkite tą variantą, kuris jums geriausias. Aišku, kuo ilgiau apsaugo – tuo kaina dažniausiai yra didesnė.
  • Durys skiriasi savo dydžiais, tad jeigu jums reiki nestandartinių, tokiu atveju kreipkitės į asmenis, kurie teikia duris pagal individualius užsakymus.
  • Durys gali būti ir su stiklais. Jeigu to pageidaujate – nesunkiai atrasite tinkamą variantą.

Priešgaisrinės durys privalo būti namuose, kuriuose gyvenantys žmonės rūpinasi savo saugumu.