Finansai

Kreditų teikėjai dažnai siūlo įvairius patrauklius pasiūlymus

Paskolose.ltŠiomis dienomis, susidūrę su asmeniniais finansiniais rūpesčiais, dažniausiai lekiame į internetą ir pasinaudojame greičiausiai po ranka pasitaikiusios kreditų bendrovės paslaugomis. Skubame, nes norime greitai gauti paskolą ir išbristi iš įvairių problemų. Tuomet būna nelabai svarbu, kurio kreditoriaus paslaugomis pasinaudoti. Tačiau taip elgtis nederėtų. Jei sakote, kad neturėsite laiko naršyti po visų Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių tinklalapius, rekomenduojame jums vieną tikrai naudingą tinklalapį – paskolose.lt, kuris skirtas vartotojų patogumui. Jei anksčiau ir nebuvote iš tų, kurie stačia galva pasinaudodavo bet kuriomis paslaugomis, o skrupulingai nagrinėjote įvairius pasiūlymus, tai šiuo atveju viską rasite vienoje vietoje.

Kreditorių sąrašas Lietuvoje yra stebėtinai didelis. Atsižvelgiant į tai, kad gyvename tikrai nedidelėje valstybėje, turinčioje vos tris milijonus gyventojų, kurių, beje, nemaža dalis yra išvykusi laimės ieškoti svetur. Visos kreditų bendrovės vienokiu ar kitokiu būdu siekia pritraukti vis daugiau naujų klientų, siūlydamos patrauklias akcijas ir finansines išeitis. Pavyzdžiui, vieni suteikia galimybę skolintis net ir iki penkerių metų laikotarpiui. Kiti, tuo tarpu, bando patraukti klientus tiek mažų, tiek ir itin didelių piniginių sumų galimybe. Akcijų ir naudingų pasiūlymų spektras yra ne ką mažesnis, nei jau minėtų kreditų bendrovių skaičius.

Tinklalapyje „paskolose.lt“, kurio pavadinimą derėtų užsirašyti ir prisiminti, galima rasti greitųjų paskolų suteikimo tvarką, išdėstytą labai aiškiai ir suprantamai. Vartotojas nėra apkraunamas dideliu bevertės informacijos kiekiu, todėl gali lengviau suprasti visas paskolų subtilybes. Tačiau svarbiausia išlieka tai, kad lankytojas prieš akis mato didelį sąrašą Lietuvoje veikiančių oficialių kreditorių, šalia kurių pateikiami karšti pasiūlymai bei galimybė teikti paraišką.

Taigi, tęsiant jau pradėtą kalbą apie naudingus pasiūlymus ir paskolų rūšis, galima jų išskirti ir paminėti kur kas daugiau, nei jau pateikėme. Tarkime, lombardinės paskolos. Apie tokias paskolas galbūt ne vienas iš jūsų jau yra girdėjęs. Trumpiau tariant, už tam tikrą įkeistą daiktą, klientas gauna konkrečią sumą pinigų. Pasirinkimas didelis. Tiesiog reikia nuspręsti, kokia paskolų rūšis jums labiausiai tiktų. Nereikia pamiršti ir tų pasiūlymų, kurių dėka dešimčiai dienų paimtas kreditas būna nemokamas arba suteikiamos didelės nuolaidos, t.y. sumažinamos palūkanos lojaliems klientams, kurie dažnai naudojasi tokiomis paslaugomis ir laiku grąžina visas skolas, laikydamiesi nustatytos tvarkos reikalavimų.

Taigi, jei laiku pastebimas labai patrauklus kreditų teikėjų pasiūlymas, kodėl gi juo nepasinaudoti? Ypač tais atvejais, kai siūlomos nemokamos paskolos. Kad būtų aiškiau, paaiškinsime, kad tokiu atveju pasiskolinusiam žmogui nereikia mokėti palūkanų, jeigu paskolą jis grąžina laiku. Galutinė suma, kuri grąžinama kredito bendrovei, būna lygiai tokia pati, kokia buvo suteikta. Tai patogu ir naudinga. Kad nepraleistumėte tokių galimybių, galite reguliariai lankytis paskolose.lt. Jei norite, pasivaikykite ir įvairesnių akcijų – juk niekada nėra blogai gauti nemokamą paskolą. Tai lygiai tas pats, kas skolintis iš asmeninės taupyklės, įsipareigojant ir sau pažadant, kad tam tikru metu sugrąžinsite visą sumą, kurią paėmėte.