Įvairūs

Kokie keliai prognozuojami savaitgalį?

AB „Kelių priežiūra“  prognozuoja, kad savaitgalį keliai išliks sausi ir neslidūs, be to, nebus jokių kritulių.

Šį savaitgalį džiugins virš Lietuvos užslinkęs anticiklonas, kuris atnešė vėsius ir sausus orus. Visą savaitgalį dieną švies saulė ir oras įšils iki +4…+6 °C, o naktį bus giedra ir vėsu, oro temperatūra nukris iki -2…-3 °C.

Keliuose vairuotojai turi išlikti budrūs dėl atsiveriančių duobių. AB „Kelių priežiūra“ praeitą savaitę užtaisė 4817 m2 išdaužų. Daugiausiai išdaužų užtaisyta Jurbarko, Švenčionių ir Vilniaus rajonuose. Dėl silpnos, lūžtančios, byrančios kelio dangos, besiformuojančių išdaužų visoje Lietuvoje atskiruose kelių ruožuose yra taikomi greičio ir transporto masės ribojimai.

AB „Kelių priežiūra“ gauna daug pranešimų dėl duobėtų žvyrkelių. Esant palankioms oro sąlygoms žvyrkeliai yra profiliuojami.

Apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose: kliūtis, duobes, plikledį, suniokotus ženklus ir kt., vairuotojai gali pranešti trumpuoju tel. nr. 1871 trumpojo tel. nr. kaina 0,09 Eur/min. Kiti tel. nr. +370 5 232 9600, +370 615 49300.

Savaitės statistika

Per savaitę kasdien vidutiniškai dirbo 52 mechanizmų, buvo išbarstyta 791 tona druskos ir 1703 tonos smėlio-druskos mišinių. Atliekant žiemos priežiūros darbus nuvažiuota 22,5 tūkstančiai kilometrų.

Apie įmonę

AB „Kelių priežiūra“ yra modernėjanti, ambicingų tikslų siekianti įmonė. Sujungusi per dešimtmečius sukauptą ekspertinę patirtį ir novatorišką požiūrį, įmonė tapo viena iš didžiausių komandų Lietuvoje, kurioje dirba per 2.300 darbuotojų. AB „Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21.000 km valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, t.y. žiemą užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama pakelės statinius, želdinius ir kt.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Čekavičienė, AB „Kelių priežiūra“