Įvairūs

„Binance Custody" gavo neprijungtos prie interneto (šaltosios) saugyklos draudimą

VILNIUS, Lietuva, 2022 m. kovo 11 d. /PRNewswire/ — „Binance Custody“, institucijų lygmens skaitmeninių aktyvų saugyklų sprendimų teikėja, užsitikrino draudimą, siekdama ir toliau stiprinti investuotojų apsaugą. Aktyvams, esantiems atskirtoje ir neprijungtoje prie interneto (šaltojoje) saugykloje, taikoma apsauga nuo fizinio praradimo, pažeidimo, vagystės ar slapto vidinio susitarimo. Draudimą vykdo „Arch Syndicate 2012″ prie „Lloyd’s“ Londone, jis suteiktas tarpininkaujant didžiausio pasaulyje nepriklausomo brokerio „Lockton Companies“ LEAP („Lockton’s Emerging Asset Protection“) specialistų komandai.

Rentabilus draudimas yra pagrindinė patikimo saugyklos sprendimo instituciniams klientams dalis, tačiau spartus kriptovaliutų vystymasis gali kelti sunkumų draudikams vertinant riziką ir nustatant kainą. Todėl skaitmeninių aktyvų draudimo paslaugos teikimas rodo, kad ši kryptis darosi vis priimtinesnė įmonėms ir institucijoms. 

„Binance Custody“ sėkmingai įveikė rizikos profilio vertinimą, tai rodo, kad saugykla turi šioje srityje pirmaujančius saugos standartus, įskaitant kelių šalių atliekamus apskaičiavimus, „MultiSig“ paslaugą teikiant turto atsiėmimo proceso užklausas ir papildomą aparatinės įrangos izoliavimą.

„Draudimas yra labai svarbus bet kurio verslo, įskaitant ir operacijų blokų grandinių technologiją bei skaitmeninių aktyvų erdves, sėkmei“ tvirtina Sarah Downey, viceprezidentė ir „Lockton’s LEAP“ komandos vadovė. „Mes didžiuojamės, turėdami galimybę kurti novatorišką draudimo sprendimą, atitinkantį specifinius „Binance Custody“ poreikius. Tai demonstruoja „Lockton’s“ įsipareigojimą prisidėti prie operacijų blokų grandinių / skaitmeninių aktyvų rinkos augimo.“

Rinkos apžvalgininkai tikisi, kad 2022 ir vėlesniais metais institucijų ir bendrovių dėmesys toliau didės, ir tai vyks sparčiau esant platesniam finansinių produktų asortimentui.[1]

„Binance Custody“ siekia padėti naudotojams saugiai tvarkyti skaitmeninius aktyvus. Džiaugiamės, galėdami dirbti kartu su LEAP ir teikti papildomą mūsų prižiūrimų aktyvų apsaugą. Naudotojai gali būti ramūs, žinodami, kad mūsų saugyklos sprendimai yra apsaugoti net nuo mažai tikėtino fizinio praradimo ar pažeidimo“, tvirtina Cathy Yu, „Binance Custody“ vadovė. „Mes galime dar labiau individualiai pritaikyti draudimo sprendimus, kad atitiktume reikalavimus“.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Binance Custody“, apsilankykite: www.binanceinstitutional.com ir @BinanceCustody.