Namams

Kokias problemas išsprendžia vandens minkštinimo filtrai?

Vanduo – gyvybės šaltinis. Didžiąją dalį žmogaus kūno sudaro vanduo, todėl be vandens žmogus neišgyventų. Nuolat gerti pakankamai vandens ir rūpintis kokybišku geriamu vandeniu yra itin svarbu. Tačiau vandenį ne tik vartojame patys, bet ir naudojame buityje, juo prausiamės. Dažnai girdime, jog žmonės skundžiasi per kietu ar per minkštu vandeniu. Kietas vanduo kelia daug problemų buitinei technikai, drabužiams, odai. Vandens kietumo sukeltas problemas gali išspręsti vandens minkštinimo filtrai, kurie pastaraisiais metais tapo itin populiariu pasirinkimu lietuvių namuose.

Mažiau kalkių nuosėdų

Turbūt daugumai pažįstamas vaizdas – ant kriauklės, dušo sienelių, vandens čiaupų atsiradusios baltos dėmės ar apnašos. Taip pat apkalkėjęs virdulys, skalbimo mašina, baltos dėmės ant indų. Tai yra ne kas kita, o apnašos, susidariusios dėl kieto vandens. Būtent tokios apnašos ir išduoda, jog namuose yra kietas vanduo. Vandens minkštinimo filtrai gali puikiai išspręsti šią problemą ir nereikės ilgai šveisti kalkių nuosėdų.

Ilgiau tarnaujantys drabužiai

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog nėra skirtumo, kokiu vandeniu skalbti drabužius. Tačiau toks požiūris klaidingas. Turbūt daugumai yra tekę susidurti su tuo, jog naujam drabužiui užteko vos vieno karto išskalbti, kad jis nubluktų. Tačiau taip gali nutikti nebūtinai dėl prastos drabužio kokybės, tai galėjo lemti ir kietas vanduo. Taip pat, dėl kieto vandens drabužiai dėvisi greičiau, nes kietas vanduo juos kietina, audinys tampa trapesnis ir greičiau susidėvi. Jei norite, kad drabužius galėtumėte dėvėti kuo ilgiau, geriausias sprendimas yra vandens minkštinimo filtrai.

Mažesnės sąskaitos už elektrą

Kaip jau buvo minėta anksčiau, vienas iš ženklų, rodančių, jog jūsų namuose kietas vanduo, yra kalkių nuosėdos. Jos kaupiasi ne tik ant kriauklių, čiaupų, bet jos kaupiasi ir virdulyje bei ant skalbimo mašinos kaitinimo elemento, dėl ko skalbyklė sugenda. Užkalkėjusį skalbimo mašinos kaitinimo elementą ir virdulį įkaitinti reikia gerokai daugiau elektros energijos. Todėl vandens minkštinimo filtrai padės jums sutaupyti pinigų mokant mokesčius už elektrą.

Taigi, vandens minkštinimo filtrai gali išspręsti daugybę buities problemų, kurias sukelia kietas vanduo. Norėdami išsirinkti geriausią jūsų namams tinkantį vandens minkštinimo filtrą, kreipkitės į pardavėjus, kurie suteiks jums visą reikiamą informaciją.