Kelionės,  Transportas

Kokį transportą rinktis keliaujant?

lietuva anglijaNorėdami kažkur pakeliauti neretai susimąstome kokiu transportu pasinaudoti, jog aplankytume svetimas šalis, tačiau būtina žinoti, jog kiekvienas keliavimo metodas turi savų privalumų ir žinoma trūkumų. Taip pat didelį dėmesį turėtume skirti ir kelionės tikslui, nes tik tokiu atveju galima rasti optimaliausią sprendimą.

Norintiems greitai pasiekti kelionės tašką ir taip jau turėtų būti aišku, jog geriausias pasirinkimas būtų kelionė lėktuvu. Skrydžiais visada sutaupysite begalę laiko ir savo šalį pasieksite greičiausiai nei keliaujant kitu transportu. Didžiausi trūkumai – kaina bei bagažas. Suprantama, jog kelionės bilietai jums kainuos nemenkus pinigus, todėl čia ir pasireiškia šio malonumo brangumas. Taip pat gana nemažas minusas yra tas, jog bagažas yra ribojamas. Tai reiškia, jog rankinio bagažo turite turėti tiek, kiek leidžia oro uosto administracija, o visa kita tiesiog keliauja į krovinių skyrių, o tokiu atveju nežinia kas gali atsitikti su jūsų lagaminais.

Keliavimas traukiniu taip pat gali būti patrauklus, tačiau būtina žinoti, jog tam yra nustatyti tvarkaraščiai, todėl tam tikrais atvejais tokia kelionė gali būti neparanki. Kalbant apie kainas, čia jos yra mažesnės negu lėktuvų bilietai, o bagažo klausimu – jūs tikriausiai susidursite su ta pačia bėda.

Vienintelis geriausias alternatyvus sprendimas yra keliavimas mikroautobusu. Pavyzdžiui jeigu jūsų kelionės maršrutas yra Lietuva – Anglija, tai šis pasirinkimas bus ne tik pigiausias, bet ir palankiausias. Jeigu jūs niekur neskubate, tai kelionė privačiais vežėjais jums bus pats tas, nes tokiu atveju išsirinkus reikiamą vežėją, jūs galite grįžti namo analogišku maršrutu t.y. Anglija – Lietuva ir nepatirti netikėtų išlaidų. Leidžiamo bagažo kiekiu taip pat galėsite nesiskųsti, nes šie vežėjai pasižymi tuo, jog jie leidžia su savimi vežtis kur kas didesnį bagažą, o jeigu ir viršijamos nustatytos normos, tai nesunkiai galima susitarti dėl papildomos kainos. Būtent dėl to, jog jūsų lagaminai bus jums matomi nuolat kelionės metu, reikėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti būtent šiais vežėjais, nes tokiu atveju jausitės saugūs ir žinosite, jog jūsų lagaminai niekur nepasimes ir niekas iš jų neištrauks vertingų daiktų kaip tai pasitaiko oro uostuose.

Keliaujant privačiais vežėjais tai pat yra didelis pliusas tas, jog jus gali paimti iš sutartos vietos, tad nereikės baimintis kaip laiku atvykti į reikiamą vietą. Jeigu jus domina kelionės, tai būtinai pagalvokite apie galimybę keliauti su privačiais keleivių vežimo paslaugas teikiančiais asmenimis.