Įvairūs

Kodėl reikalingas šildytuvas, kuris tarnauja terasose, namuose ir kavinėse?

Šiluma vėsiu oru yra pats tikriausias komfortas ir malonumas. Tačiau sutikite, kad ne visada galime tuo mėgautis net vasarą ar vėlyvą pavasarį-oras dažnai juokauja nemaloniai, ir nesvarbu, ar organizuojate ilgai lauktą šventę, turite pasirūpinti maistu restorano lankytojams ar prekybai po atviru dangumi. Šiuo atveju čia yra būtinas šildytuvas: dujinis arba infraraudonųjų spindulių. Mūsų produktų asortimente rasite abu:https://renginiopartneris.lt/parduotuve/visos-prekes/sildytuvai/infraraudonuju-spinduliu-sildytuvai/.

Kiekvienas mūsų parduodamas infraraudonųjų spindulių šildytuvas yra pagamintas aukštos kokybės ir patikimo gamintojo, tinkamo naudoti lauke ir patalpose. Tinka terasoms, nešildomiems balkonams, restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo vietoms, prekybos palapinėms, renginiams, pramonei, lauko šventėms ir kt. Jei ieškote patikimo ir patvaraus varianto, tikrai pasirinksite iš mūsų produktų asortimento.

Terasos šildytuvas – pasirinkimas šiltiems ir jaukiems vakarams

Terasa yra vienas iš mėgstamiausių kampelių, kur valgomi priešpiečiai, skanūs pietūs, jauki vakarienė su šeima, smagūs susitikimai su draugais, nedidelės asmeninės šventės ar ramios knygos ir puodelis arbatos. Tiesa, dažniausiai vėsus oras yra priežastis atsisakyti kokybiško laiko praleidimo lauko terasoje. Tačiau jei perkate infraraudonųjų spindulių šildytuvą, situacija gali visiškai pasikeisti. Daugelis mūsų produktų asortimento yra labai atsparūs drėgmei, todėl jie taip pat labai tinka naudoti lauke. Pagal terasos plotą galite nesunkiai išsirinkti sau tinkamiausią įrangą. Terasoms dažnai pasirenkami lubų šildytuvai, pavyzdžiui, lempų tipas. Šis variantas puikiai tinka pagrindinių funkcijų atlikimui ir estetikai bei gražiai vizualiai išvaizdai.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai puikiai tinka restoranams ir kavinėms

Visų labai mėgstamos restoranų, kavinių ir kitų maitinimo vietų terasos ar kitos lauko zonos dažnai yra šaltos ir norisi papildomos šilumos. Jei nenorite, kad šaltesnis oras turėtų tokį neigiamą poveikį, įsigykite infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Galite pasirinkti pakabinamo ar sieninio šviestuvo tipą. Pastarasis variantas labai tinka moderniai, gražiai aplinkai ir šviestuvų tipams-kaimiškoms, retro ir bohemiškoms erdvėms. Taupumas yra daugeliui aktualus kriterijus. Infraraudonųjų spindulių šildytuvams naudojamos šiuolaikiškos, aukštos kokybės medžiagos, gamybos procese taikomi inovatyvūs sprendimai – visi šie aspektai suponuoja, jog išlaidos elektros energijai mažėja net maždaug trečdaliu! Nuotolinis valdymas. Jei įsigysite infraraudonųjų spindulių šildytuvą, turintį nuotolinio valdymo pultelį, mėgausitės maksimaliu komfortu jį eksploatuojant.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats