baldų gamyba
Įvairūs

Klasikinių baldų gamyba ir interjero kūrimo patarimai

baldų gamybaKlasikinis interjeras alsuoja stilinga prabanga ir išskirtiniu jaukumu. Nesenstančios klasikos principai aktualūs tiek jaunam, tiek vyresnio amžiaus gyventojui. Baldų gamintojai tvirtina: klasikinių baldų gamyba visada buvo ir bus aktuali. Nors modernizmo idėjos vertinamos visame pasaulyje, klasika nepraranda lyderio pozicijų.

Kodėl klasikiniai baldai?

Vienas svarbiausių klasikos privalumų – atsparumas laiko išbandymams. Klasikiniai baldai realizuoja šių dienų mados tendencijas, pagyvina ir sušildo griežtas minimalistinio interjero linijas. Klasikinių baldų gamyba įgyvendina novatoriškiausius klientų sumanymus ir unikaliausius dizaino sprendimus. Ieškantiems išskirtinio sprendimo rekomenduojami sendinti baldai, alsuojantys praėjusių laikų prabanga ir ramybe.

Klasikinių baldų gamybai naudojamos įvairios medžiagos (stiklas, akmuo, metalas ir t. t.), tačiau didžiausio palankumo sulaukia medienos gaminiai – tradiciniam interjerui būdingi medžio masyvo baldai su išraiškingomis faktūromis ir harmoningais raštais. Klasika – tai stiliaus etalonas ir sektinas pavyzdys, kuriuo remiantis kuriami kiti dizaino sprendimai.

Klasikinių baldų gamyba – tai ne tik subtilus stilius, bet ir ilgalaikė investicija, užtikrinanti baldų ilgaamžiškumą, jų stabilumą ir patvarumą. Tiesa, jei naujais baldais norite džiaugtis ilgesnį laiką, rinkitės aukščiausios kokybės gamybines medžiagas ir skirkite laiko tinkamai baldų priežiūrai. Nepamirškite, kad medis nemėgsta tiesioginių saulės spindulių, drėgmės ir temperatūros pokyčių.

Klasikinis interjeras

Įgyvendindami klasikinio interjero viziją, leiskite sau atsipalaiduoti. Nors klasika paremta griežtomis tradicijoms, modernėjanti visuomenė skatina realizuoti kur kas laisvesnes klasikos idėjas. Ypatingą dėmesį skirkite spalvoms – klasika vertina pastelinius tonus, natūralios medienos atspalvį ir šviesius dekoro elementus. Jei įrengiate mažos erdvės būstą, sienas puoškite šviesiais atspalviais vizualiai padidindami patalpos erdvę. Jei gyvenate erdviame bute, užimkite šios erdvės centrą, pvz., virtuvėje įrenkite barą-salelę. Svetainei rinkitės paminkštintas kėdes ir sofas, virtuvei ir valgomajam tiks tvirtesni baldai, pvz., natūralaus medžio spintelės. Puikus sprendimas – aptakių formų baldų kolekcijos ir apvalūs stalai.

Klasika neatsiejama nuo subtilių dekoro elementų. Vienas svarbiausių akcentų – prabangus šviestuvas. Geriausias sprendimas – blizgančio stiklo gaminys. Pagalvokite apie didelius veidrodžius. Veidrodžiai ne tik pagyvins aplinką, bet ir suteiks jai daugiau šviesos. Jei galite sau leisti, įrenkite židinį, virš kurio pakabinkite dailų paveikslą arba puoškite jį širdžiai mielais atminimais, pvz., kelionių aksesuarais ar artimųjų nuotraukomis.

Klasikiniam interjerui būtinos ilgos ir dailios užuolaidos. Rinkitės dieninių ir naktinių užuolaidų derinį. Jei gyvenate mažoje patalpoje, atsisakykite itin sunkaus audinio ir pirmenybę skirkite lengvai krentančioms, šviesių tonų naktinėms užuolaidoms. Jei ieškote ekspresyvesnio sprendimo, rinkitės romanetes. Įrengdami būstą venkite itin margų ir raštuotų audinių, ryškių spalvų ir simetriškai griežtų formų.