Karkasiniai baseinai
Paslaugos

Kiek kainuoja karkasinio baseino įrengimas?

Šiandien baseiną turėti savo kieme ar namuose dar vis daugelio svajonė. Ir verta paminėti, kad ta svajonė nėra tokia neįgyvendinama. Veltui daugelis galvoja, kad baseino įrengimas yra labai brangus, nes kaina visuomet priklauso nuo baseino dydžio bei jo tipo.

Karkasiniai baseinai – tai tikriausiai vieni iš tų, kurių kainos ir kokybės santykis yra pats geriausias. Ir čia kalbame ne apie laikinus karkasinius baseinus, kuriuos po sezono demontuojame ir sandėliuojame iki kito sezono. Kalbame apie surenkamus karkasinius baseinus, kuriuos galima statyti tiek ant žemės, tiek visiškai arba dalinai įleidžiant į žemę.

Šio tipo baseinai gali būti apvalūs, ovalo arba aštuoneto formos. Kokią formą pasirinkti priklauso nuo individualių poreikių ir finansinių galimybių. Ne paslaptis, kad kuo mažesnis baseinas, tuo jo kaina yra mažesnė. Tačiau kaina taip pat priklauso ir nuo papildomos įrangos, paties baseino charakteristikų.

Vieni iš pigesnių yra nedidelio dydžio apvalūs baseinai. Šie, kaip ir aštuoneto formos baseinai, gali būti nebūtinai įleidžiami į žemę, o tai dar labiau sumažina baseino įrengimo kaštus. Tiesa, aštuoneto formos baseinai yra didesnio dydžio, todėl jie patys nėra pigūs. Tuo tarpu ovalo formos karkasiniai baseinai privalo būti įleisti į žemę, todėl ir kaina atitinkamai išauga dėl žemės paruošimo darbų.

Kiekvienu atveju, prieš renkantis baseino dydį ir formą, reikėtų įvertinti savo poreikius, sklypo dydį, parinkti tinkamą vietą baseinui. Svarbu pasirinkti tinkamą baseino gylį ir netaupyti paties baseino charakteristikoms. Baseino gylį rinktis geriausia atsižvelgiant į visos šeimos narių poreikius, įvertinti, ar jame maudysis maži vaikai. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į baseino plėvelės storį – nuo to priklauso ne tik baseino kaina, bet ir garantinis laikotarpis. Pavyzdžiui, konstrukcijai su 0,6 ir 0,8 mm storio plėvele, atitinkamai gali būti taikomas 6 ir 8 metų garantinis laikotarpis.

Tačiau svarbu ne vien tik baseino dydis ir jo forma. Labai svarbi ir baseino įranga, kuri užtikrina vandens švarą ir leidžia saugiai mėgautis vandens pramogomis.