Namams

Karkasinių baseinų privalumai

Sprendžiant, kokį baseiną įsirengti savo namų ar sodybos kieme, labai dažnai susiduriamas su įvairiomis dvejonėmis ir klausimais. Tiesa, ne paslaptis, kad baseino pasirinkimas labai priklauso nuo daugelio dalykų. Vienas iš jų – tai finansinės galimybės bei poreikiai. Kalbant apie geriausią kainos ir kokybės santykį, nesuklysite pasirinkdami karkasinį baseiną.

Iš tiesų karkasiniai baseinai yra itin populiarus, kokybiškas ir sąlyginai nebrangus pasirinkimas. Nesuklyskite galvodami, kad šio tipo baseinai yra tik laikini, kuriuos būtina sezono pabaigoje demontuoti. Karkasiniai baseinai gali būti ir stacionarūs. Šių baseinų nereikės išmontuoti šaltuoju metų sezonu, kadangi jų konstrukcija ir sienelės puikiai atlaiko net ir šalčius. O pageidaujantiems laikino baseino, surenkamas karkasinis baseinas – tobulas pasirinkimas.

Stacionarūs karkasiniai baseinai – tai skirtingų formų, dydžių ir gylio, montuojami ant žemės paviršiaus arba įleidžiami į žemę baseinai. Hermetiški, atsparūs saulei ir šalčiui, nesunkiai pritaikomi bet kokiame sklype.

Montuojami nesudėtingai, tačiau jų įrengimas vis tik reikalauja specifinių žinių, o priklausomai nuo baseino tipo – ir žemės darbų. Dėl to geriausiai kreiptis į profesionalus. Šie ne tik patars, pakonsultuos, bet ir profesionaliai atliks baseino montavimo darbus. Tokiu atveju turėsite ne tik patį baseiną, tačiau ir garantinį jo aptarnavimą. Priklausomai nuo baseino tipo bei gamintojo, bent 5-10 metų jūsų baseinu pasirūpins jo rangovai. 

Be to, karkasiniams baseinams galima pritaikyti ir baseino įrangą bei priedus – kopėtėles ar kokybišką filtravimo sistemą. Galima naudoti chemiją baseinams, taip pat ir sumontuoti kiekvieno poreikius atitinkančius baseino uždangalus, kurie apsaugos vandenį nuo teršalų. O papildomai įrengdami šilumos siurblį arba saulės kolektorių, galėsite baseino malonumais mėgautis visus metus.

Kaip jau supratote, teisingai pasirinkus priemones, galėsite mėgautis baseino privalumais, be didelių priežiūros pastangų.