Įvairūs

Kaip vykdomas mašinų pervežimas?

Prekyba naujais ir naudotais automobiliais kuo toliau, tuo platesniu mastu vykdoma. Patogiausias variantas, kai iš užsienio šalių į Lietuvą pardavinėjimui skirtus automobilius parveža tuo reikalu užsiimančios įmonės. Mašinų parvežimą galima užsakyti ir individualiai, ir įmonių lygiu. Kai reikalingas mašinų pervežimas, tada informaciją apie šią paslaugą lengvai galima susirasti internete.

Kaip veikia mašinų pervežimo įmonės?

Tokio tipo įmonės turi įdarbinusios savo darbą išmanančius ir operatyviai gebančius veikti specialistus, o autovežius vairuoja patikimi ir profesionalūs vairuotojai. Patys autovežiai yra aprūpinti specialia mašinų gabenimui būtina įranga, naujausia GPS navigacijos sistema, kuri suteikia galimybę sekti autovežių judėjimą visoje Europoje ir nustatyti konkrečią jų buvimo vietą konkrečiu laiku. Patys vairuotojai yra apmokyti pavyzdingai atlikti ne tik automobilių krovos ir tvirtinimo darbus, bet ir sutvarkyti visą reikiamą dokumentaciją. Todėl paslaugos užsakovams tikrai nereikia rūpintis vežamų mašinų saugumu, krovinys išsaugos gerą būklę ir laiku pasieks adresatą.

Kokios mašinos yra pervežamos?

Dažniausiai automobilių pervežimo įmonės užsiima lengvųjų mašinų pervežimu, tačiau būna pervežami ir traktoriai, ir krautuvai, ir žemės ūkio technika ar kitokios transporto priemonės. Dažniausiai tai būna transporto prie priemonių, neviršijančių 3,5 tonos svorio. Šioms reikmėms būna naudojami sunkvežimiai su nuleidžiama platforma, nebegalinčios pačios važiuoti autotransporto priemonės į pervežančios mašinos kėbulą įtempiamos specialia gerve. O tos įmonės, kurios užsiima sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių gabenimu, pasirūpina jų pervežimo leidimais, draudimu ir kt. Autovežiais vienu metu galima pervežti iki keliolikos mašinų.

Nuo ko priklauso mašinų pervežimo kaina?

Mašinų pervežimo kainos tiesiogiai priklauso ne tik nuo pervežimo sąlygų sudėtingumo, atstumo, transportuojamos technikos svorio ir dydžio. Pervežant mašinas Lietuvos teritorijoje arba pargabenant jas iš artimojo užsienio, kainuos pigiau. O jeigu jas reikia parvežti iš Pietų ar Vakarų Europos šalių, jų transportavimas kainuos brangiau. Dėl būsimos paslaugos kainos su vežėjais tariamasi iš anksto. Klientas pasirinktam paslaugos teikėjui iš pradžių pateikia tikslius nurodymus, ko jam yra reikia, o paskui pervežėjas pateikia klientui paslaugų įkainius ir sąlygas, o pastarasis iš kelių pervežėjų tarpo išsirenka jam patį priimtiniausią.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats