Transportas

Kaip sutaupyti permontuojant padangas?

                      Automobilio padangų keitimas, labai įprastas reiškinys Lietuvoje, visi du kartus per metus suskumba į autoservisus pasikeisi padangas. Pavasarį jas – keičia į vasarines, na o prieš žiemą – keičia į žiemines. Kai kurie užsideda universalias padangas, taigi jų keitimas nebūtinas, nes jos tinkamos važinėti visus metus iki kol susidėvi. Pasikeitus padangas labai svarbus – ratų balansavimas.

                      Keičiant padangas tuo pačiu metu būtina atlikti ratų balansavimą, taip Jūs sutaupysite pinigų, nes atliekant jas kartu kainuoja mažiau. Keičiant padangas ratų balansavimas – privalomas, nes neatlikus jo Jūsų automobilis neturės stabilumo kelyje. Nesubalansuoti ar netinkamai subalansuoti ratai sukelia vairo vibraciją, automobilio kėbulas ima netinkamai judėti, ko pa sekoje gali sukelti smulkius kėbulo pažeidimus, na ir svarbiausia visi šie nestabilumai išjudina Jūsų automobilį ir jis tampa nesaugus ir nestabilus. Įvykus avaringai situacijai automobilis, gali neatlikti savo paskirtų funkcijų: laiku sustoti, nenuslysti stabdant ar panašiai.

                      Keičiant padangas pas profesionalius savo amato meistrus, Jūs sutaupysite laiko, nes atvyksite padangų pasikeisti ir susibalansuoti Jums paskirtu laiku, ir Jums nereikės laukti gyvoje eilėje, kol prieš Jus esantys automobiliai pasikeis ir susibalansuos padangas. Sutaupysite vietos ir žinoma laiko, nes neteks rūpintis, kur laikyti pakeistas padangas iki kito žiemos ar vasaros sezono, nes šie meistrai Jums gali pasiūlyti pasaugojimo paslaugą. Na, o jei senosios padangos jau nebetinkamos naudoti, jie pasiūlys utilizavimo paslaugą ir pasirūpins Jūsų senųjų padangų utilizavimu.

                      Laiko ir pinigų sutaupysite viską atlikdami vienoje vietoje, šias paslaugas teikianti įmonė, teikia įvairiausių paslaugų, kurios palengvina kliento buitį, taigi nedvejokite ir pasirūpinkite savo automobilio ratų patikra, ratų balansavimu ir žinoma ratų keitimu, – įmonėje kuri atlieka visas šias paslaugas kartu.