Pirkiniai

Kaip patikrinti ar Jūsų akiniai nuo saulės poliarizuoti?

Ar jums įdomu, kaip patikrinti, ar jūsų įsigyti akiniai nuo saulės yra poliarizuoti? Jei taip, tuomet jums pasisekė. Poliarizacija yra svarbus akių apsaugos lauke veiksnys, nes ji gali turėti didelę reikšmę aiškumui ir miglai. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime keletą paprastų žingsnių, kurie padės įsitikinti, kad jūsų naujieji akiniai turi poliarizacijos technologiją, prieš išleidžiant už juos sunkiai uždirbtus pinigus. Taip pat pasiūlysime būdų, kaip patikrinti, ar jie jau turi šią technologiją, ir keletą patarimų, kaip juos valyti ir prižiūrėti. 

1. Ant lęšio ieškokite raidės „P”. 

Jei kur nors ant lęšio yra raidė „P”, vadinasi, akiniai nuo saulės yra poliarizuoti.

2. Laikykite akinius prie veido ir žiūrėkite į šviesos šaltinį. 

Jei pro akinius matote, jie nėra poliarizuoti. Jei pro akinius nematote, jie yra poliarizuoti.

3. Padėkite akinius priešais skystųjų kristalų ekraną. 

Jei ekranas matomas, akiniai nėra poliarizuoti. Jei ekranas nematomas, akiniai nuo saulės yra poliarizuoti.

4. Ieškokite lipduko arba etiketės su užrašu „poliarizuoti”. 

Jei matote lipduką arba etiketę su užrašu „poliarizuoti”, vadinasi, akiniai nuo saulės iš tiesų yra poliarizuoti.

Kaip prižiūrėti poliarizuotus akinius

Visų pirma, svarbu pažymėti, kad poliarizuoti akiniai neturi būti valomi silpnu, suspaudžiamu audiniu. Tai gali sukelti džiovinimo ir kietėjimo efektą, dėl ko galite sugadinti savo akinius. Geriausias būdas valyti poliarizuotus akinius yra naudoti mikrofibros rankšluostį. Šis tipas rankšluosčio yra saugus minkštiems paviršiams ir neužstrigia dulkėse.

Visų antra, negalima naudoti alkoholio, izonizopropilo ir šarmų turinčių valytojų. Poliarizuoti akiniai yra jautrūs oro ir skysčių chemikalams. Todėl geriausias būdas juos valyti yra naudoti tik specialius „lens cleanerių” ir specialias servetėles. Naudokite šiek tiek lens cleanerio ant servetėlės ir valykite poliarizuotus akinius pagal nuoseklų judesį. Tai užtikrins, kad akinius valysite vienodai, o valymo servetėlės nešvaistysis.

Visų trečia, saugokite savo poliarizuotus akinius dėžutėje arba kietame dėkle. Tai apsaugo akinius nuo plyšimo ar suskaidymo. Be to, prieš dėdami akinius į dėžutę, pašalinkite dulkę nuo akinių ir tvirtai uždarykite ją. Poliarizuoti akiniai gali būti pažeisti, jei ant jų susikaupia daug dulkių. Todėl esant dideliam dulkių kiekiui, naudokite lens cleanerį ir servetėles.

Tinkamų poliarizuotų akinių nuo saulės paieška gali atrodyti nelengva užduotis, nes reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, tačiau taip nebūtinai turi būti. Nors tinkami lęšiai priklauso nuo įvairių veiksnių, atlikę paprastus veiksmus prieš įsigydami akinius nuo saulės galėsite būti tikri, kad gausite būtent tai, ko jums reikia. Optikos Vizija optikos ir internetinės parduotuvės gali pasiūlyti ramybę žinant, kad visi jų poliarizuoti akiniai nuo saulės yra 100 % originalūs, užtikrinantys optimalią kokybę jūsų lauko akių apsaugos poreikiams. Be to, tinkamas valymas ir priežiūra užtikrins ilgalaikį gaminių, kurie padės praskaidrinti jūsų dienas, tarnavimo laiką!